Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IE i FF ne pregledaju isto sajt!
Author Message
Gogy Offline
____
*

RE: IE i FF ne pregledaju isto sajt!
Pozdrav. HTML i CSS nauči kako spada, nemoj ništa preskakat jer je to temelj tj. osnova kvalitetne izrade web stranica.

Što se tiče različitiosti prikazivanja dizajna web stranice u 3 najpopularnija browsera, moje je rješenje je sljedeće (tako ja radim): Kad praviš web stranice, svaki novi korak koji napraviš i usnimiš pregledaj u sva tri browsera. Tako ćeš moći napraviti prilično slične stranice za sve browsere. Problem je u tome što ljudi, kada prave stranice, pregledavaju samo u npr. Firefoxu, i onda je kasnije nemoguće prilagoditi da se ispravno prikaže u Internet Exploreru. Zato ja preporučam korak po korak.

No da sve ne bude toliko jednostavno, pobrinio se IE, koji zaista ne poštuje standarde, duplira zadanu količinu pixela kod floatanih divova i slično. No, kao što kaže kolega Morrison, za takve stvari postoje hackovi (koji se mogu naći na Googleu), koji će donekle pomoći pri što sličnijem prikazivanju web stranice.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
25-11-2007 11:35 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Domacirad Offline
Novi korisnik
*

RE: IE i FF ne pregledaju isto sajt!
Oke, ljudi hvala Vam....
25-11-2007 01:19 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)