Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kojom se (ako se) tražilicom služite?
Author Message
Aqua Offline
Novi korisnik
*

RE: Kojom se (ako se) tražilicom služite?
Evo mene malo opet ovdje (nakon poduže pauze).
Koliko vidim forum se obogatio sadržajima. Drago mi je.
E da, htjela sam citirati d@d:

Quote:Mislim da Web 2.0 je nepotreban....neke nove komercijalne gluposti. Smatram da web svijet ne bi previše se smio uplitati u realnost

i pitati ga da li još uvijek smatra to komercijalnom glupošću. Čak i nakon pojave takvih site-ova kod nas (dvanula, pticica... borjini blogovi) i sl. Možda to ipak samo zvuči kao "neka nova komercijalna glupost" ali možeš li to reći i za MySpace kojem predviđaju da će za par godina vrijediti preko nekoliko milijardi dolara (zaboravih koliko jer su mi ti iznosi nažalost strani:)) A i Youtube ....
Ne znam ni sama što bih mislila i čini mi se da je istina negdje u sredini.

http://www.webnawebu.bloger.hr
01-12-2006 09:15 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

Ma daj, d@d ti sad forsira taj web 2.0 stalno mi priča o tome kak trebam pratit standarde bla bla bla :lol

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
01-12-2006 09:42 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Aqua Offline
Novi korisnik
*

uvijek možeš ubaciti malo tagova po site-u i to na prvi pogled već izgleda "dvanulovski" Eek . Ha - izmislila sam novu riječ Hammer.

01-12-2006 09:57 PM
Gogy Offline
____
*

Ja malo malo pa naletim na te tagove al ja to ne razumijem šta je to uopće...

01-12-2006 11:20 PM
Aqua Offline
Novi korisnik
*

Ovo sad postaje malo i "off topic" ali Gogy jel ti to mene malo za....šNamigivanje (zafrkavaš)Ljut? Ne vjerujem da netko tko je u php-u do grla može pitati što su tagovi.
Ispričavam se unaprije ako griješim. Možda te to niti ne zanima. S druge strane d@d bi to trebao znati ako je kako kažeš sada sav u tome.
A sad kad sam već isprovocirana evo par riječi o tagovima za sve koji ne znaju (ako takvih ovdje ima). Sorry malo sam skeptična ili je možda samo malo prekasno ..
Tagovi su ključne riječi kojima definiraš i kategoriziraš nešto od navedenog. Označiš li nešto tagom možeš doći do gomile linkova koje si zaboravio, zametnuo.
Tagovi se odvajaju razmacima, npr. informacija znanost. Ako tagovi imaju više riječi pišu se pod navodnicima "znanost o informacijama".
I tako... bla bla. Koga zanima ima toga dosta po web-u pa neka gooooooogla malo........
Ipak mislim da sam nasjela na provokaciju Dobar

04-12-2006 02:05 AM
Gogy Offline
____
*

Skužila si me... To sam pitao da objasniš drugima koji ne znaju jer se meni neda pisat He he (mada ni ja donedavno nisam znao jer sam, kao što ti kažeš do grla u php-u, tolko da zaboravljam pratiti seo stvarčice)

04-12-2006 02:28 PM
d@d Offline
Forumaš

Jooj, sad sam ja tu ispao neki mulac He he
Web 2.0 ima i dobrih i loših strana npr. tagovi da, jednostavnost da, ali nikako mi ne odgovara ta brza promjena He he

http://www.justbeonline.net @ web katalog
jel bitno??!?
06-12-2006 07:25 PM
t0nch1 Offline
Novi korisnik
*

ma google je bog i batina za sve od muzike pa do knjiga sta ti padne na pamet samo treba znati traziti ali i ko nezna nadje
30-11-2008 04:58 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Len0 Offline
Forumaš

Eek Cestitamo! Upravo ste napisali post u temi koja nije bila aktivna 2 godine. Palac-gore

["hip","hip"]
(hip hip array!)
30-11-2008 07:19 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

Nema veze, ovo su ionako "općenite teme" koje ne rješavaju neke probleme ili nešto...

30-11-2008 08:08 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)