Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo ispred URL-a
Author Message
pent Offline
Novi korisnik
*

RE: Logo ispred URL-a
Google63 Wrote:Pozdrav svima,
Ja sam već napravio ikonu i stavio ju u root folder Firefox-a, ali ne znam gdje trebam staviti kod.(ne znam gdje je index)
Molim pomoć ako Vam se da objasniti Deda

ti ma e
29-03-2007 08:28 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Baki Offline
Novi korisnik
*

A može li se to napraviti nekako i na free forumima, tipa informe.com koji nude free backup podatka i sve ostalo...??
18-04-2007 10:47 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
oriobilly Offline
Redoviti posjetitelj
**

Baki Wrote:A može li se to napraviti nekako i na free forumima, tipa informe.com koji nude free backup podatka i sve ostalo...??

Naravno da može na svim serverima gdje ti sam uređuješ HTML kod i gdje imaš domenu,bilo da je besplatna ili zakupljena .

Divno je biti nekome nešto !!!
19-04-2007 12:50 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Baki Offline
Novi korisnik
*

A može nekakve upute u vezi toga svega jer sam potpuno nova, neki tutorijali i sl.
20-04-2007 04:41 PM
oriobilly Offline
Redoviti posjetitelj
**

Nema potrebe objašnjavati ponovo,sve piše u prijašnjim objašnjenjima i ako sam ja uspio onda stvarno nebi trebao biti problem samo napravi onako kako su ljudi opisali u prijašnjim postovima. Problem se meni pojavio što se ta ikona ne vidi dok ne podigneš stranicu na server,ali i to se da riješiti tako da taj kod staviš u <head> odjeljak index.html-a i kada podigneš stravnicu radit če.!!!

P.S zaboravio sam napomenuti da je najvažnije da ta ikona bude u ico. ili .gif formatu koji podržava transparenciju kao što je hurmaš1ca napisao u jednom od svojih postova i ja sam tako riješio.

(This post was last modified: 20-04-2007 10:40 PM by oriobilly.)
20-04-2007 10:35 PM
hurmash1ca Offline
Forum policeman
*

moze i .png, a ako ti se da igrat, mozes staviti animirani .gif He he

RTFM!
21-04-2007 07:23 PM
Baki Offline
Novi korisnik
*

oriobilly Wrote:Nema potrebe objašnjavati ponovo,sve piše u prijašnjim objašnjenjima i ako sam ja uspio onda stvarno nebi trebao biti problem samo napravi onako kako su ljudi opisali u prijašnjim postovima. Problem se meni pojavio što se ta ikona ne vidi dok ne podigneš stranicu na server,ali i to se da riješiti tako da taj kod staviš u <head> odjeljak index.html-a i kada podigneš stravnicu radit če.!!!

P.S zaboravio sam napomenuti da je najvažnije da ta ikona bude u ico. ili .gif formatu koji podržava transparenciju kao što je hurmaš1ca napisao u jednom od svojih postova i ja sam tako riješio.

Ma nemoj molim te?!?!?Ljut

Piše ali za one KOJI IMAJU ftp klijent, dakle plaćeni hosting i domenu, dok ja imam FREE forum sa besplatnim backup data bazom, BEZ ftp klijenta...
21-04-2007 10:05 PM
oriobilly Offline
Redoviti posjetitelj
**

Razlog više da si zakupiš domenu i neki od hosting paketa koji danas stvarno nisu skupi !!! (Kutija cigareta ili koja kava manje mjesečno) i imaš solidan prostor na kome bi ranije opisano trebalo raditi.Večina ovdje prisutnih vjerujem da ima zakupljene domene i pakete pa im nisu poznata ograničenja kod free hostinga, več su bolje upoznati sa mogučnošču komercijalnih servera.

22-04-2007 11:17 AM
Baki Offline
Novi korisnik
*

A onda ti očito ne znaš meni objasniti jer ne znaš kako radi sa free domenama i hosting-ima... Svašta...
22-04-2007 04:11 PM
oriobilly Offline
Redoviti posjetitelj
**

Free domene i free Hostinzi nemaju iste mogučnosti kao i komercijalni hostinzi i domene !!!
Ne podržavaju razne skripte i protokole koje inače podržavaju komercijalni !!!

Zašto ne probaš napraviti na blogu nešto što je inače na web stranici vrlo jednostavno???

To je sasvim drugi par opanaka !!!

22-04-2007 04:15 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)