Poll: Želim vidjeti više o...
3D (modeliranje, riganje, animiranje, rađenje igri, specijalnih efekta)
Programiranje (desktop i web)
Multimedija (realizacija audio i video uradaka pomoću komercijalnih i nekomercijalnih alata kao što su Photoshop, Adobe After Effects, Gimp, Kdenlive)
Office (komercijalni i nekomercijalni kao što su Microsoft Office i LibreOffice)
OS specific (savjeti, reviewi itd. Windows, Mac, Linux)
Web Design (od ideje do realizacije)
[Show Results]
Note: This is a public poll, other users will be able to see what you voted for.
Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2?
Author Message
Gogy Offline
____
*

RE: [ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2?
Jebiga stari moj... tako je to kad nemaš nekog poticaja. Najgore je u biti to što se neda radit ako obadvoje ne radimo. Npr. kada su meni bili ispiti za faks, Schmrz nije radio. Kada su njemu ispiti bili prošli mjesec ja isto nisam radio. Ali dobro, pozitivno je to što sad obadvoje radimo aktivno i dosta posla smo ovih dana napravili. Kad jednom krenemo pomislim si kak u tjedna možemo bit gotovi. E al onda dođu obaveze, pa malo ljenost i tako stalno u krug.

Ali eto to-do lista je sve manja i manje. Najviše me strah IE-a. I dizajna za kojeg nikako da se dogovorimo.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
13-05-2011 08:45 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Messages In This Thread
RE: [ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2? - Gogy - 13-05-2011 08:45 AM

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)