Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Besplatno telefoniranje
Author Message
amur Offline
Novi korisnik
*

RE: Besplatno telefoniranje
Gogy Wrote:Ovo kod voip telefoniranja sve dođe na otprilike "tu negdje" ali i dalje je jeftinije od klasične telefonije. U svakom slučaju javi ovo oko lowratevoipa. Dosad sam ga koristio i ok je program stvarno.

A ja bi imao pitanje da mi netko preporuči kako da preko PC-a zovem povoljno mobilne mreže u hrvatskoj. molim neki dobar savjet, što trebam od opreme i slično

Hvala unaprijed
14-10-2010 07:14 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

Koliko znam, niti jedan od tih voip programa nema baš nešto povoljne pozive prema mobilnim mrežama, samo fiksnim. Evo pogledo sam na Nonoh-u kojeg ja koristim, prema mobilnima je cca 70 i nešto lipa.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
15-10-2010 10:38 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
amur Offline
Novi korisnik
*

Gogy Wrote:Koliko znam, niti jedan od tih voip programa nema baš nešto povoljne pozive prema mobilnim mrežama, samo fiksnim. Evo pogledo sam na Nonoh-u kojeg ja koristim, prema mobilnima je cca 70 i nešto lipa.

Ok, a daj mi reci što da kupim da mogu preko laptopa zvati fiksnu liniju u RH (neke slušalice i mikrofon ili na neki drugi način) i kako koristiš taj program samo ga instaliraš ili treba nešto drugo napraviti

thx
15-10-2010 06:36 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

Da, mikrofon i slušalice ako laptop nema ugrađeni mikrofon. Možeš skinit program koji instaliraš ili možeš pozivati preko web stranice. Plaća se u paketima koliko platiš toliko besplatnih dana ima. Ne znam sad točno kako ide ali mislim da je 5€ mjesec dana, 10€ 2 mjeseca itd... unutar tih mjesec,dva ovisno o tome koliko si uplatio imaš besplatne pozive prema hr fiksnim brojevima i prema fiksnim brojevima mnogih zemalja u svijetu. Dakle unutar tih mjesec, dva ti ne dira te uplaćene eure (osim ako ne pretjeraš, ne znam koliko možeš dnevno pričat, jedno 45 minuta valjda kad se rasporedi na svaki dan). Kad pretjeraš, ili kad prođu ti besplatni dani (tih mjesc/dva) onda se naplaćuje prema cjeniku (koji je opet jeftiniji nego da zoveš s telefona ili mobitela).

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
15-10-2010 07:55 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)