Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Besplatno telefoniranje
Author Message
Kazo1 Offline
Novi korisnik
*

RE: Besplatno telefoniranje
Evo jos malo novosti :)

Kao i kod većine Betamaxovih VoIP programa , od sad možete koristiti SIP na 12VoIPu i SMSListu. Budući da očito još imaju problem sa podešavanjem, privremeno bi za konekciju trebalo koristiti sljedeće podatke:

12voip

SIP port : 5060
Registrar : sip.poivy.com ili poivy.com
Proxy server : sip.poivy.com
Outbound proxy server : leave empty
Account name : your 12Voip username
Password : your 12Voip password
Display name/number : your 12Voip username or voipnumber
Stunserver (option) : stun.poivy.com

SMSListo

Registrar : sip.poivy.com
Account name : your SMSListo username
Password : your SMSListo password
Display name/number : your SMSListo username or voipnumber

Pozdrav

http://www.freevoiphr.com
(This post was last modified: 27-02-2008 03:00 AM by Kazo1.)
27-02-2008 02:59 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kazo1 Offline
Novi korisnik
*

Novi VoIP program calleasy

Od danas smo “bogatiji” za još jedan Betamaxov klon CallEasy. Cijene su sasvim prihvatljive, no pošto je to novi klon, možemo uskoro očekivari promjene. Pregled cijena možete pogledati ovdije. http://www.calleasy.com

Možete koristiti SIP protokol i na ovom VoIP programu. Ovo su podaci koje je potrebno upisati u uređaj koji koristite:

Registrar : sip.poivy.com
Account name : your CALLEASY username
Password : your CALLEASY password
Display name/number : your CALLEASY username or voipnumber

30-03-2008 03:23 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kazo1 Offline
Novi korisnik
*

E od ovog za sad nema boljeg Namigivanje

www.intervoip.com

Bosnia-herzegovina (Landline) 0.070
Bosnia-herzegovina (Mobile) 0.120

Croatia (Landline) 0.005
Croatia (Mobile) 0.040

Macedonia (Landline) 0.020
Macedonia (Mobile) 0.160

Serbia And Montenegro (Landline) 0.020
Serbia And Montenegro (Mobile) 0.060

Novi Finarein Voip program koji definitivno ima najpovoljnije cjene. Nema free dana, ali unatoč tom naizgled nedostatku, ovo je definitivno naj jeftiniji Voip, za nekog ko zaista misli pricati bez nekih ograničenja i skrivenih troškova.

Na ovom linku je usporedna tabela nekih povoljnijih Voip programa za pozive prema HR.

08-06-2008 12:59 AM
Gogy Offline
____
*

Ok, jest niska cijena tog InterVoipa ali opet nema free dane. Što znači da se za 10 eura / 0,020 eura (cijena jedne minute) može pričati 500 minuta.

500 minuta / 30 dana = 16 minuta dnevno. Tak da i ne ispadne tako jeftino. Meni se ipak čini da free dani (ma koliko god muljaže ima) djeluju bolje...

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
08-06-2008 11:45 AM
Kazo1 Offline
Novi korisnik
*

Gogy Wrote:Ok, jest niska cijena tog InterVoipa ali opet nema free dane. Što znači da se za 10 eura / 0,020 eura (cijena jedne minute) može pričati 500 minuta.

500 minuta / 30 dana = 16 minuta dnevno. Tak da i ne ispadne tako jeftino. Meni se ipak čini da free dani (ma koliko god muljaže ima) djeluju bolje...

Vidi, u odnosu na dosadašnje cijene, ipak mislim da je više nego povoljno. Besplatne stvari ne postoje. Uvjek se to plati na "ovaj ili onaj" način.
Do sad je jedino na Justvoipu bilo neko vrijeme 1ct/min( ako gledamo Srbiju), a kasnije su poskupili na 6ct/min.
Na 12Voipu je 4ct/min. Meni se ovih 2ct/min čini više nego fer cjena i da se mene pita ne bi ništa mjenjao u cjeniku.

Prema HR je situacija još bolja. 4ct/min mobilni i 0,5ct/min fixni. Za nekog ko puno priča i često je van besplatnih minuta, ovo je više nego odlično. Na Nonohu kad isteknu free minute, jedna minuta kosta 1,5ct, Lowratevoip 2ct/min, a 12voip 3ct/min. U pravilu, tjedne free minute isteknu i prije nego potrošite 200 ili 300 minuta, tako da i to treba uzeti u obzir.
E sad, onih 0,5ct/min mi se čini sasvim ok.
Bar nemam nikakvih vremenskih ograničenja.

I da, postoji neka mogućnost da se kod Lowratevoipa ponovo dobije 120 free dana kod uplate preko resellera. Nije još isprobano ali čim mi se pruži prilika isproba ću i napisati post.

Pozdrav

08-06-2008 01:11 PM
Gogy Offline
____
*

Ovo kod voip telefoniranja sve dođe na otprilike "tu negdje" ali i dalje je jeftinije od klasične telefonije. U svakom slučaju javi ovo oko lowratevoipa. Dosad sam ga koristio i ok je program stvarno.

08-06-2008 02:12 PM
Kazo1 Offline
Novi korisnik
*

Na lowratevoipu se dobije 90 free dana ( provjereno )
InterVoip HR Fixna lin 1ct/min ( nije bas dugo trajalo )

12-06-2008 09:33 PM
Gogy Offline
____
*

Zasad mi se lowratevoip i 12voip čine najboljima.

12-06-2008 10:00 PM
Kazo1 Offline
Novi korisnik
*

Gogy Wrote:Zasad mi se lowratevoip i 12voip čine najboljima.

Trenutno je ok i Freecall. 0,5ct/min Pozivi prema fiksnim telefonima HR.
Nije free, ali ova cijena mi je bolja od Free. Zasto???
Jednostavno.... U koliko puno pricam, brzo se potrose free minute i onda se naplacuje po Normal rate cijeniku, sto znaci had je HR u pitanju, od 1,5 - 3ct/min, što nije bas jeftino. Zato mi se cini bolja kombinacija imati Freecall i neki od "besplatnih" klonova.

Pozdrav

02-10-2008 04:19 PM
flymetothemoon Offline
Novi korisnik
*

Da li je netko čuo za ovu stranicu www.gratistalk.com ? Dobije se 5 kuna na računu prilikom registracije. Izgleda mi kao hrvatska kompanija jer se plaćanje nakon 5 kuna može vršiti općom uplatnicom ili internet bankarstvom. To mi zvuči kao bolja verzija od kreditne kartice. Hmmm[/align]
15-05-2009 10:36 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)