Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Besplatno telefoniranje
Author Message
Gogy Offline
____
*

RE: Besplatno telefoniranje
Ajme... onda obavezno uzimam to... boli me k za comp2comp He he

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
14-10-2007 12:06 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kazo1 Offline
Novi korisnik
*

Gogy Wrote:Ajme... onda obavezno uzimam to... boli me k za comp2comp He he

Dokle ce biti besplatno...ne znam, ali znam da ukidam jedan broj mobilnog tel. i da moram poslati dvijestotinjak SMSa a ovo mi je doslo ko poklon.
Bar cu viditi ima li ogranicenja Happy
Mislio sam uplatiti na SMSdiscount, jer je tamo za HR 2 ct po poruci, ali od ovog bas i ne moze biti jeftinije Palac-gore

http://www.freevoiphr.com
14-10-2007 12:12 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

Još moram čekat 94 dana... a do onda ćemo vidjet kakvo će bit stanje...

14-10-2007 01:47 PM
Kazo1 Offline
Novi korisnik
*

Gogy Wrote:Još moram čekat 94 dana... a do onda ćemo vidjet kakvo će bit stanje...

Poslao sam prvih cca 25 SMSa... Vise mi se ne da. Nastavak veceras :)

Ogranicili su mi nacine uplate na Western union, Ukash, Resellere i Vaucher :)

Valjda sam pretjerao sa SMSom :)

Al su me zeznuli.....ja sam Reseller :)
Imaju ponekad bas cudne fore Gleovo.

Inace program radi ok, kvaliteta veze je dobra, a SMS izgleda nema ogranicenja :)

(This post was last modified: 14-10-2007 02:24 PM by Kazo1.)
14-10-2007 02:23 PM
Gogy Offline
____
*

Zakon... Mobilni provideri bi mogli lagano propast He he

14-10-2007 09:12 PM
Kazo1 Offline
Novi korisnik
*

Gogy Wrote:Zakon... Mobilni provideri bi mogli lagano propast He he
Bas :)

14-10-2007 09:57 PM
Kazo1 Offline
Novi korisnik
*

Vec mi je malo bez veze pisati kad se pojavi neki novi klon Betamaxa, ali....
Pa eto jos jedan :)
BudgetSip
Nista vec nevidjeno. Cijene prilicno vise od onih na koje smo navikli. (bar za neke uobicajene destinacije)

Pozdrav

15-12-2007 02:10 AM
Kazo1 Offline
Novi korisnik
*

Prijevod koji je isključivo rađen za Poivy, ali radi će i na drugim klonovima.
Možete ga skinuti ovdije: LINK

Pozdrav

27-12-2007 12:51 AM
oriobilly Offline
Redoviti posjetitelj
**

Molim Gogy-a da mi ne prigovara oko vremena posta,i što se tiće teme koja je malo starija.
Važno je napomenuti da NONOH radi isključivi preko telefona "FIXNOG",s tim naglašavam da možete s određenim destinacijama prićati FREE ako su kao takve navedene,što mi se najviše sviđa nema onog(ne znam kako se toćno piše) brendwita nego kako je KAZO rekao nazovete s računala svoj fixni broj koji Vam zvoni i onda se javite  i tek tada zvoni telefon koji zovete.Moja Stara je zvala Ujaka u USA i pričala 45 min i kad joj je on rekao da prekine jer je to jako skupa !!!moja Stara je pričala još 37 min i rekla mu da kod nas u HRV to i mije skupo nego je FREE!!!!

Kda preko NONOH-a uspostavite poziv slobodno se možete >Diskonektirati,jer taj poziv nema nikakve veze s Raćunalom i vezom s intrernetom.Stoga nema ni onog arobnog prometa kao na SKYPE !!!

Moram napomenuti da morate pri registraciji skinuti vrlo mali program koji morate pokrenuti u svrhu autorizacije "NEČEGA ????".Moram napomenuti i ovo da prilikom registracije ime koje navedete - to če ime biti prikazano primateljima Vaših besplatnih poruka.Prvo ime sam naveo bez veze , a sljedeče je bilo "PBZ-sms" i kada ljudi dobiju poruke(slao sam samo priateljima) da recimo imaju minus od 45000 Kn, ne možete ni zamislitfacu,ili što sam poslao bratu da ima stanje na računu 254 561,22 Kn.
Poanta svega je da izaberete dobro ime koje če POTPISIVATI VAŠE BESPLATNE sms-ove.

Čujemo se ujutro,ako ne zaglavim u nečijem VINOGRADU !!!

LAKU NOČ

Divno je biti nekome nešto !!!
22-01-2008 06:04 AM
Gogy Offline
____
*

Pretpostavljam da se onda to ime više ne može mijenjati?
BTW meni to stvarno nije jasno. Ako ne ide preko interneta, gdje je onda računica za besplatne pozive, a da ne govorim o besplatnim SMS-ovima?

22-01-2008 08:39 AM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)