Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Social networking - uništava li kvalitetu života?
Author Message
danielvast Offline
Forumaš

RE: Social networking - uništava li kvalitetu života?
Mislim da face ima dobnu granicu ja mislim 13 godina al evo gogy je dobro rekao računalo nikada neće znati koliko ti zapravo imas godina!

"When all else fails, read the manual."
22-02-2010 03:32 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kecko Offline
Forumaš

facebook je ozbiljna kompanija, i mogla bi tražiti neku vrst dokumentacije, npr kopiju osobne il vozačke, il bilo kojeg dokumenta, na taj način podaci bi bili vjerodostojni i imali bi kontrolu, ali opet neće sami sebi pokopat, pošto bi sigurno mnogi odustali od registracije kad bi vidjeli da traže kopiju osobne,a i nema smisla zvuči previše komunistički He he
22-02-2010 03:38 PM
danielvast Offline
Forumaš

Quote:ali opet neće sami sebi pokopat, pošto bi sigurno mnogi odustali od registracije kad bi vidjeli da traže kopiju osobne,a i nema smisla zvuči previše komunistički
Hammer
U potpunosti se slažem registracija na facebook bi izgledala kao prelazak preko granice!

"When all else fails, read the manual."
22-02-2010 03:45 PM
schmrz Offline
____
*

It's pure evil!

Šalim se, umjereno korištenje je čak i korisno, ali i sam znam da se nekada tim stvarima nekada daje više važnosti nego što bi trebalo. U neku ruku to postane još jedan vid života nekih ljudi i stvari koje rade na tim mrežama ustvari nekako reflektuju i njihov karakter, rasploženje u tom trenutku i sl. Tako da je vrlo lahko vidjeti zašto se neki ljudi previše zanesu s tim nekim online životom. A mislim da je Gogy negdje spominjao da se strašno mnogo informacija o nečijoj psihi može izvući samim pregledom postova na fejsu, slika i sl. Osim ako je profil pun smeća u slučaju da se radi o nekom balavcu...

Bilo kako bilo, prije sam bježao od tih svih social stranica do prošlog ljeta. Ima to sve dobrih i loših strana, teško ih je potpuno odbaciti, a mogu biti korisne Namigivanje

I have no drinking problems. I drink. Get drunk. Fall down. NO PROBLEM
Registered As Linux User #484215
Moj skromni blog
Savjet za buduće programere: ovdje
22-02-2010 08:17 PM
kecko Offline
Forumaš

evo ja jučer stavio fejs profil na brisanje, sad 14 dana ak se ne ulogiram bit će obrisan, a jesu šupci mogli bi stavit briši rpofil na neko vidljivo mjesto a ne da moraš googleati okolo da nađeš kako obrisati fejs profil, a i to da čekaš 14 dana prije nego ga obrišeš je glupost...
23-02-2010 10:38 AM
M3lkor Offline
Photoshop master
*

Quote:Upravo zbog toga su projekti poput facebook-a i twiter-a postali muliti miliarderska tržišta zbog toga sto su u ljudima stvorili potrebu da sjedne za računar čitav dan umjeswto da uzme knjigu ili prošeta malo prirodom! Samim internetom se smanjila potreba da ljudi idu u knjižare zapravo ako mogu i reći i nestala. Šta je sljedeće ljudi će ostati u kući ijeli dan sam zbog toga zato sto mogu ?

Neznam zasto bi posudivanje knjige iz knjiznice bilo produktivnije od citanja/printanja knjige sa interneta, ali se definitivno slazem sa ovim drugim. Predugo provodenje vremena ispred kompjutora sve nas vise odbija od prirode, a verbalnu komunikaciju zamjenjujemo porukama. Siguran sam da je nasa priroda neprilagodena takvom "umjetnom" nacinu zivota (ipak je tehnika novija stvar) te, po meni, recept za moralnu dekadenciju.
02-03-2010 04:37 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)