Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Buzz
Author Message
schmrz Offline
____
*

RE: Google Buzz
Ne vidim ništa loše u tom Buzzu iako ne mogu da nađem "pametan" način da ga koristim. Trudio sam se i trudio i na kraju prvi Buzz mi je bio "415MB of updates? Damn you Qt."... Mislim da neću imati baš neke koristi od toga, ali eto... Možda kada budem imao neki svoj blog ili nešto slično pa da tu postavljam updejte.

I have no drinking problems. I drink. Get drunk. Fall down. NO PROBLEM
Registered As Linux User #484215
Moj skromni blog
Savjet za buduće programere: ovdje
16-02-2010 09:58 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

schmrz Wrote:Ne vidim ništa loše u tom Buzzu iako ne mogu da nađem "pametan" način da ga koristim.

To nije do Google Buzz-a, ti jednostavno nemaš potrebu za Twitter like načinom komunikacije, kao niti ja... I zato ti je problem vidjeti smisao. Meni je u početku bilo zanimljivo ali i mene popušta :)

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
16-02-2010 10:10 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kecko Offline
Forumaš

s facebookom je malo drukčija priča...
što se iče google-a imao je već par promašaja tog tipa, želio bi se ugurat u social network, al ne uspijeva mu
17-02-2010 01:21 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
M3lkor Offline
Photoshop master
*

Quote:s facebookom je malo drukčija priča...
što se iče google-a imao je već par promašaja tog tipa, želio bi se ugurat u social network, al ne uspijeva mu

Cisto sumnjam da je ovo bio ozbiljan Googleov pokusaj da upadne u tu scenu. Premalo buke i nedovoljno detalja... Vjerovatno pokusava predstaviti odredene alternative tek toliko da ima neku bazu za nadolazeci OS, pa ih doradivati u toku vremena.
02-03-2010 04:32 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)