Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Login Forma....
Author Message
gusar97 Offline
Novi korisnik
*

Login Forma....
E ovako ja pravim jedan website...Znam puno toga!Ali treba mi login forma i registration i sve sve!Isto kao na ovom website-u!Tako da mi treba login registration i treba mi da postetitelji ne mogu ulaziti negdje na mom webu ili obavljati neke funkcije ako se ne registruju i uloguju!Znaci kao na ovom website:http://online-party.tk!Znaci ovaj forum mi nesto prikazuje kao neki ljudi koji bi mogli odgovoriti na ovo jer ovaj forum se ne bih zvao tutorijali ako se na njemu ne postavljaju pitanja!Tako da sto hitnije je ovo!Znaci idite na taj website registrujte se i vidite,a meni treba samo registracija,login i da ne mogu obavljati neke funkcije i da ne mogu ulaziti negdje ako nisu ulogovani tj.registrovani!
25-08-2009 03:24 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
schmrz Offline
____
*

RE: Login Forma....
gusar97 Wrote:E ovako ja pravim jedan website...Znam puno toga!Ali treba mi login forma i registration i sve sve!
Trebam i ja kuću, pos'o, ženu ( manje-više ), auto, sve sve !

Zašto bi neko sve to odradio umjesto tebe ? Mi smo ovdje da pomognemo riješavati probleme, a ne da neko dođe, zada nam zadaću i onda se vrati samo kada treba otvoriti novu temu. To što ti "zahtjevaš" od drugih moraš poduprijeti dobro utemeljenim finansijskim argumentima.

I have no drinking problems. I drink. Get drunk. Fall down. NO PROBLEM
Registered As Linux User #484215
Moj skromni blog
Savjet za buduće programere: ovdje
25-08-2009 04:10 PM
stefo Offline
Forumaš

RE: Login Forma....
Izvinjavam se unaprijed zbog koristenja vulgarnih rijec(sa cenzurom He he):

Gusar koji ku#ac ti vise hoces :S pa nije ti ovo Crveni Krst je#ote :S dao sam ti u onoj
temi fino adresu gdje mozes naci razne skripte,dao sam ti hint sta ti treba,i sad hoces
da ti mi pravimo?

Idi na pocetnu stranicu tutorijali.net i nadji php tutore i uci.

kthxbai

Kako kokoshka abortira? Snese jaje na beton.

http://www.stefosimple.co.nr - nekad bilo, sad se spominjalo :(
25-08-2009 04:36 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)