Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Full screen i exit
Author Message
zero Offline
Forumaš

Full screen i exit
Moze li se napraviti full screen java scriptom? Znaci, cim se ucita stranica prikazuje se u full screen-u.

I moze li se napraviti da se izlazi iz stranice kada se stisne link?

Brzo. Jeftino. Kvalitetno. Izaberi dva!
25-10-2008 05:22 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Puž Offline
Redoviti posjetitelj
**

RE: Full screen i exit
Nemre.... Nije ni meni preveć jasno zakej, al gugel veli da nemre Hmmm.

No svejedno moš napravit popup sa fullscreenom. Znaći staviš link na stranicu koji otvara novi prozor sa fullscreenom.
Code:
<html>
<head>
<script type="text/javascript">
function full_ekran()
{    

this.window.open('fds.html','','fullscreen')

}
function van()
{
    window.close()
}
</script>
</head>

<body>
<a href="javascript:full_ekran()">full ekran</a>
<a href="javascript:van()">van</a>
</body>
</html>

Alternativa bi ti bila da napravis html aplikaciju, a ne stranicu... Znaci sam promjenis ekstanziju iz HTML u HTA. Kad to napravis "stranica" bu se otvarala ko desktop aplikacija, a ne web stranica - znaći uvjek full screen (zapravo ne fullscreen neg bez adresne trake, status trake i svih zivih traka gumbeka il kaj vec sve postoji)

Ovakav pristup je ok ak radis nekaj za localhost, a ne za web (internet mislim)... Jer se html aplikacije ne otvaraju u browseru.
28-10-2008 11:31 AM
zero Offline
Forumaš

RE: Full screen i exit
Puž Wrote:Nemre.... Nije ni meni preveć jasno zakej, al gugel veli da nemre Hmmm.

No svejedno moš napravit popup sa fullscreenom. Znaći staviš link na stranicu koji otvara novi prozor sa fullscreenom.
Code:
<html>
<head>
<script type="text/javascript">
function full_ekran()
{    

this.window.open('fds.html','','fullscreen')

}
function van()
{
    window.close()
}
</script>
</head>

<body>
<a href="javascript:full_ekran()">full ekran</a>
<a href="javascript:van()">van</a>
</body>
</html>

Alternativa bi ti bila da napravis html aplikaciju, a ne stranicu... Znaci sam promjenis ekstanziju iz HTML u HTA. Kad to napravis "stranica" bu se otvarala ko desktop aplikacija, a ne web stranica - znaći uvjek full screen (zapravo ne fullscreen neg bez adresne trake, status trake i svih zivih traka gumbeka il kaj vec sve postoji)

Ovakav pristup je ok ak radis nekaj za localhost, a ne za web (internet mislim)... Jer se html aplikacije ne otvaraju u browseru.

Hmm... Treba mi u istom prozoru... nebu dobro posluzil popup. A ovo hta... probao... otvori kao aplikaciju ali ne ucita stranicu. "Stranica" je na localhostu. Evo naisao sam sada na jos jedan problem. Kako napraviti da se stranica "slika" kada se pritisne neki gumb. Nesto kao PrintScreen u browseru.

EDIT: Dobio sam ideju. Znaci... znam da se moze u flashu napraviti full screen, no razvuce li to samo taj flash objekt ili cijelu html stranicu na kojoj je taj flash objekt?

Brzo. Jeftino. Kvalitetno. Izaberi dva!
(This post was last modified: 28-10-2008 09:19 PM by zero.)
28-10-2008 06:19 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)