Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Microsoft Visual Studio 2010 proffesional i Dev-C++ pitanja...
Author Message
danielvast Offline
Forumaš

RE: Microsoft Visual Studio 2010 proffesional i Dev-C++ pitanja...
CroPsychooo Wrote:Dev-C++:

nemogu sejvati pod .exe file... to je sve... idem epmty file odnosno pratio sam tutorijale tu vaze i raio u dev-c++-u ali nemogu to saveti pod .exe file nikako... spremam u folderu od dev-c++-u pod Projects koji sam ja napravio i unutra sejvam svoje projekte.. ali mi nece spremiti pod .exe file.. moze i tu neka pomoc ?

Kako mislis spasavati pod *.exe exe je izvrsna datoteka koja se stvara nakon linkanja programa, sto znači nakon PROCES-a prevođenja samog programa stvara se automatski izvrsna datoteka, izvrsne datoteke nemozes spasavati na tradicionalan način spasavati mozes samo source tog programa koji se nakon prevođenja pretvara u .exe file, dakle ako program mozes iskompalirati tada ce se sama izvrsna datoteka stvoriti u direktoriju u kojem se nalazi program. Ako ti se ne javlja izvrsna datoteka u istom direktoriju nakon prevođenja promjeni onda ti se negdje javlja Linker Error, moj savjet je da promjenis IDE ima ti ih npr.
Code::Blocks, Geany

"When all else fails, read the manual."
(This post was last modified: 23-01-2011 07:50 PM by danielvast.)
23-01-2011 05:01 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Messages In This Thread
RE: Microsoft Visual Studio 2010 proffesional i Dev-C++ pitanja... - danielvast - 23-01-2011 05:01 PM

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)