Tutorijali.Net forum
Internet provideri u Hrvatskoj - Printable Version

+- Tutorijali.Net forum (http://www.tutorijali.net/forum)
+-- Forum: Opcenito o kompjuterima (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Forum: Internet (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Internet provideri u Hrvatskoj (/showthread.php?tid=698)

Pages: 1 2 3

RE: Internet provideri u Hrvatskoj - Kazo1 - 03-12-2007 12:06 AM

Pa da se i ja nadovezem na ovu temu...

Osobno koristim T-Com i po cijenama su vrlo skupi, no ipak, cim nesto zapne sa linijama ili ne znam vec s cim, pozovem SZK i rijese mi problem zaista brzo. Mozda je to samo moje pozitivno iskustvo. U stvari, ispravka....sluzba za korisnike posalje operatere da to rijese, inace od SZK cesto bas i nema neke koristi :)
Imaju tamo neka klasicna uputstva o mogucim pitanjima korisnika, i slucajno ako pitas nesto sta nema u uputstvima ....Confused

Ali trude se pa im ne uzimam to za neko zlo.

Cini mi se da ce Metronet biti odlicna alternativa za T-com.
Dobre cijene, prije svega....i usluga pristojna.

RE: Internet provideri u Hrvatskoj - barun501 - 27-03-2009 08:46 AM

Gogy Wrote:Zanima me kod kojeg ste internet providera? Jeste li svi kod T-coma ili...? Ja razmišljam o prelasku na Optimu. Ima li tko kakvih iskustava?

Štovani,
ja sam na Optimi, od mjeseca studenog 2008. godine i nemam nikakvih zamjerki. Koristim ADSL, nema pucanja veze, brzina je onakva kakvu izabereš. Drugim riječima imaš sve onako kako su obećali i za sada nemam nikakvih primjedbi. Nisam primjetio da me u bilo čemu zakidaju i što je najvažnije, po mom mišljenju puno su povoljniji od T-coma, čiji sam prije bio korisnik. Za sada se ne kajem što sam prešao na optimu. Mogućnosti je puno, pa je najbolje posjetiti njihovu WEB stranicu i izabrat opciju koja vam najviše odgovara.
Pozdrav.

RE: Internet provideri u Hrvatskoj - hibrid - 02-05-2012 06:37 PM

Svi ti oni koriste t-comovu mrezu. T com je najkvalitetniji ali je zato i skup u pm. Optima je jedna on najeftinijih. Trenutno koristim njihove usluge (optima) i cim mi istekne ugovor bizim od njih, zivo su smece, internet stalno puca, brzina je promjenjiva, sluzba korisnicima je nesposobna.Zva sam ih 100 puta za jedan problem i nikad nisu poslali mestra da popravi nego ti nude da kupis novo ili te navlace na produzenje ugovora. ma smece zivo...
sta se ostalih mreza tice, ne znam jer ih nisam koristia tako da ne mogu komentirat
Barun stvarno ne znam kako si zadovoljan s njima, valjda je to od grada do grada...