Tutorijali.Net forum
Zarada na internetu - Printable Version

+- Tutorijali.Net forum (http://www.tutorijali.net/forum)
+-- Forum: Opcenito o kompjuterima (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Forum: Internet (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Zarada na internetu (/showthread.php?tid=597)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7

RE: Zarada na internetu - DADO01 - 19-08-2008 11:08 PM

Ovako šta se bux.to tiče imaju velikih problema sa isplatama,bilo je rečeno da če nova skripta izači 1.5 ove godine i ništa i ja osobno čekam ali mislim da ih neči nikada vidit ali mogu si ih i zadrzati,ovako iskreno i ja nisam vidio ni kune kod sebe a nisam ni kune ulozio nego malo po malo i sada imam oko 150$ nije puno ali nešto je,ako zelite predstaviti ču vam jedan ptc meni osobno naj bolji ,samo da kazem da če uskoro krenuti instant isplate,več je rentanje reff u upotrebi itd,samo ljudi pitajte šta vas zanima.Tu smo da pomazemo jedni drugima.

Šta se tiče PayPal-a moram reči iskreno da neznam jer ne radim sa njima,mislim da su čekovi.

RE: Zarada na internetu - DADO01 - 20-08-2008 12:42 AM

Len0 Wrote:Imam Ideju. Eek
U svakom internet caffeu u gradu otici cu i prijaviti se i sebe staviti kao reffera, paypal adresa ista.I od kuce se prijavim kao drugi i klikam i eto novca. Eek

Ako je spam izbrisite, nisam mogao edit.

Nemoze ista adresa nikako,odma lagani ban...

RE: Zarada na internetu - Kerber - 04-09-2008 12:12 AM

Evo ako ko hoće da zaradi našao sam dobru knjigu 100% zarada He he
Salim se ba

Hocu da pitam ima li ko iskustva sa http://www.hr-program.com/

RE: Zarada na internetu - Gogy - 04-09-2008 12:28 AM

Kerber Wrote:Hocu da pitam ima li ko iskustva sa http://www.hr-program.com/

Ne budi naivan kolega...

RE: Zarada na internetu - Morrissey - 04-09-2008 02:23 PM

Imam tu knjigu i čista je glupost, kupio ju je frend pa je meni poslao.
Neke muljaže na guglu rađenje bloga i kopi pejstanja tuđih artikla da bi se obilo na adsensu i neki myspace fishing profila pa traženje nekog programa koji košta za automatizaciju toga.

Ljudi klonite se takvih gluposti tipa "brza i laka zarada" ! He he

RE: Zarada na internetu - Gogy - 04-09-2008 05:34 PM

Tako je jednostano prepoznati muljažu... recimo, na dotičnoj stranici piše:
Quote:....... No ono što me razlikuje od svih vas, je to da sam u međuvremenu postao bogatiji za nekoliko milijuna .....

Što reći na ovakvu glupost...

RE: Zarada na internetu - stefo - 04-09-2008 06:15 PM

a ovaj to brza i laka zarada.... adsense?

ljudi kazu da je pouzdan sistem

RE: Zarada na internetu - Gogy - 04-09-2008 09:21 PM

Nema brze i lake zarade zapamtite to. Osobno znam za troje mojih kolega koji su uspjeli zaraditi veće novce krvavo su se naradili. Što istraživanjem, što pisanjem članaka, uploadanjem video klipova, traženjem backlinkova, web direktroija, dizaniranjem, pronalaženjem najboljih pozicija za adsense oglase, boje ovo ono, dovođenje posjetitelja... Dok to sve kužiš kako i gdje prođe više od godinu dana. Toliko o toj "brzoj" zaradi. A ovo da je laka je čista glupost... Kasnije kad se malo ufuraš onda postaje ne toliko teška, ali daleko od toga da je laka.

I zapamtite jednu rečenicu za kraj.

Ne postoji brza i laka zarada, ne samo na internetu nego nigdje drugdje!

RE: Zarada na internetu - Morrissey - 04-09-2008 10:00 PM

I najvažnije, razmislite, zašto bi "milijunaš" odavo svoje tajne ljudima i prodavo te svoje "metode".
Čista glupost He he

RE: Zarada na internetu - hurmash1ca - 04-09-2008 10:10 PM

Quote:Osim moje eKnjige, nudimo i GOTOVSUSTAV zarade gdje je vaše samo da kupite naš sustav koji garantirano udvostručuje vaš kupljeni iznos sustava u roku od šesdeset (60) dana! Raspon cijena se kreće od 5 000 Euro do 11 000 Euro (jedanaest tisuća eura). To je sistem po principu "ključ u ruke". (PBZ ili Zagrebačka banka). Za kupnju ovakvog sustava za razliku od kupnje moje eKnjige ja za vas izlazim iz anonimnosti, te su vam na raspolaganju naš tim i to 24/7/365 dana godišnje. Tako ako kupite sustav od 7 000 Euro za 60 dana biti će vam isplačen ček od najmanje 14 000 Euro ( ova usluga podvrgnuta je dodatnim uvjetima) . Taj iznos vam garantiramo te stojimo iza takve odluke što i potvrđujemo potpisom i ugovorom kod 2 javna bilježnika. Cijeli taj sistem zarade potpuno je isti i 100% prati moju eKnjigu. Ništa više ne primjenjujemo nego ono što piše u toj eKnjizi. To je odlično za onoga tko je prelijen i za pročitati moju knjigu, a već ima nešto novca. Sve ponude i cijene možete dobiti ispunom kontakt formulara. Molim da bilo kakva pitanja o vezi zakonski zabranjene Piramidne Zarade ne postavljate jer ovo nema nikakve veze s takvim načinom rada. Ovakav Posao je 100% legalan i za rad će te najviše upotrebljavati Google-ove usluge + moje Internet Smicalice.

Ja bih ga zovnuo da "izadje iz anonimnosti". Ako ne bi dosao sa mercedesom i 2 dobre koke, slatko bih mu se nasmijao. He he