Tutorijali.Net forum
Zarada na internetu - Printable Version

+- Tutorijali.Net forum (http://www.tutorijali.net/forum)
+-- Forum: Opcenito o kompjuterima (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Forum: Internet (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Zarada na internetu (/showthread.php?tid=597)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7

RE: Zarada na internetu - Len0 - 06-10-2007 05:14 PM

Ovako, sto se tice PayPal-a.
Da li ako samo napravim account mogu kupovati preko interneta, dakle da ne verifikujem moj PayPal account.
Također da li mogu primati novac na taj account ako ga nisam verifikovao.

RE: Zarada na internetu - hamferus - 06-10-2007 11:31 PM

Ja mislim da možeš dobivat lovu al dok ne verificiraš račut ta lova ti nikaj ne znači.

RE: Zarada na internetu - Kazo1 - 04-12-2007 12:47 AM

hamferus Wrote:Ja mislim da možeš dobivat lovu al dok ne verificiraš račut ta lova ti nikaj ne znači.

Po onom sto sam procitao na drugim forumima o PayPalu, ne mozes dobiti lovu na PayPal u HR. Mozes jedino placati. Ako imas registriran racun u nekoj stranoj banci onda mozes otvoriti PayPal iz te zemlje i normalno placati i primati novac na njega.

RE: Zarada na internetu - oriobilly - 04-12-2007 03:54 AM

Ako netko u HRVARSKOJ treba povuci Novac sa PayPalla vršimo tu uskugu bez naknade 5-10 dana bez naknade !!!

RE: Zarada na internetu - charlly987 - 10-12-2007 12:45 AM

kao 1. sto se transakcija sve više ljudi ide preko e-golda jer je jednostavniji i po mom mišljenju sigurniji

pod 2. što se interent zarade tiče Your Cash Cow je kud i kamo bolji od agloca al jebi ga steta sto su mnogi skepticni radi tih 10$ koje moraju uplatit. one koje interesira vise nek prozuje malo po mom sajtu -> http://svetipetar007.googlepages.com/home

RE: Zarada na internetu - renato - 23-04-2008 11:51 PM

Ovo nije dopušteno

RE: Zarada na internetu - stefo - 24-04-2008 10:58 PM

Nema Agloca vise.

RE: Zarada na internetu - oriobilly - 25-04-2008 02:49 AM

Evo da se uključim u raspravu !!!
I odmah pitanje ????

Što je zabrabnjeno ????

Javno objavljujem proceduru oko povlačenja novca preko PayPala !!!

Nužan je korisnički račun i verificirana e-mail adresa,ako mislite vršiti veče transakcije preko PayPala nužna je verifikacija neke od kartica !!!

Za povlačenje novca preko PayPala otvorite račun U BWIN kladionici( ali nemojte sami jer za svakog novog člana kojeg dovedem dobijem ja 75 Kn i taj član dobije 75 Kn.

Značim uplatite neke novce na BWIN i kladite se !!!

Kada preko njih želite povuči novce jednom mjesečno oni snose troškove transakcije a ako često povlačite novce plačate neku malu transakciju.

ZNAČI

znači otvorite račun i uplatite neka sredstva,kada imate sredstva na PayPal računu uplatite ih na BWIN i oni stoje tamo dok ih jednom mjesečno bez naknade ne isplatite preko BWIN-a na svoj tekuči račun što traje 4-6 dana.

Ne moramo živjeti u njemačkoj da bi imali takve pogodnosti, zato smo mi snalažljivi i izmislimo ih.!!!
VARATI. !!! Naravno nije varanje nego legalno otvorena mogučnost !!!
POZDRAV

RE: Zarada na internetu - Gogy - 25-04-2008 08:43 AM

oriobilly Wrote:Što je zabrabnjeno ????

Lik nije ništa objasnio, samo je natrpo hrpu svojih referalskih linkova za zaradu....

oriobilly Wrote:Javno objavljujem proceduru oko povlačenja novca preko PayPala !!!

Nužan je korisnički račun i verificirana e-mail adresa,ako mislite vršiti veče transakcije preko PayPala nužna je verifikacija neke od kartica !!!

Za povlačenje novca preko PayPala otvorite račun U BWIN kladionici( ali nemojte sami jer za svakog novog člana kojeg dovedem dobijem ja 75 Kn i taj član dobije 75 Kn.

Značim uplatite neke novce na BWIN i kladite se !!!

Kada preko njih želite povuči novce jednom mjesečno oni snose troškove transakcije a ako često povlačite novce plačate neku malu transakciju.

ZNAČI

znači otvorite račun i uplatite neka sredstva,kada imate sredstva na PayPal računu uplatite ih na BWIN i oni stoje tamo dok ih jednom mjesečno bez naknade ne isplatite preko BWIN-a na svoj tekuči račun što traje 4-6 dana.

Ne moramo živjeti u njemačkoj da bi imali takve pogodnosti, zato smo mi snalažljivi i izmislimo ih.!!!
VARATI. !!! Naravno nije varanje nego legalno otvorena mogučnost !!!
POZDRAV

Odličan post, imaš rep+ za ovo. Samo jedna zamolba. Ako ti nije problem otvori novi topic sa prikladnim naslovom i unutra napiši taj post. Hvala.

RE: Zarada na internetu - stefo - 25-04-2008 08:46 AM

Ja sam pronasao nacin za sakupljanje novca preko bux.to sistema.
Iako je nacin nepouzdan jer se radi o tome da na jedan account kreiram 10-15
referala.
I onda preko autoclickera isklikam i samo na jedan account dobijam novac.
Doduse dobijam i na ove ostale ali mnogo manje.
Medjutim problem je zbog IP-a i zbog tog treba koristiti proxy.
Da li je neko koristio bux.to?