Tutorijali.Net forum
Besplatno telefoniranje - Printable Version

+- Tutorijali.Net forum (http://www.tutorijali.net/forum)
+-- Forum: Opcenito o kompjuterima (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Forum: Internet (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Thread: Besplatno telefoniranje (/showthread.php?tid=157)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7

RE: Besplatno telefoniranje - Gogy - 11-09-2007 11:39 AM

Kazo1 Wrote:Ima kvaka da se mora broj koji zovete staviti prije u kontakt listu da bi bio besplatan inace naplacuju 3 ct/min za HR

A kako oni to naplate ako ja nisam kupio nikakav kredit i to...? Znači ako samo upišem tamo dolje +385xxxxxxxx onda naplaćuju?

RE: Besplatno telefoniranje - oriobilly - 14-09-2007 02:21 AM

Ne mogu ti naplatiti ako nemaš kredita.Obično daju nekoliko poziva ili nekoliko minuta u jednom pozivu da se isproba kako to radi.Uz to daju i nekoliko besplatnih SMS poruka koi imaju tu opciju.

RE: Besplatno telefoniranje - Kazo1 - 14-09-2007 10:03 AM

oriobilly Wrote:Ne mogu ti naplatiti ako nemaš kredita.Obično daju nekoliko poziva ili nekoliko minuta u jednom pozivu da se isproba kako to radi.Uz to daju i nekoliko besplatnih SMS poruka koi imaju tu opciju.

Neki dan sam isprobao...daju 5 minuta probni poziv bez kredita. Naravno za stalno koristenje trebao bi uplatiti neki kredit od 5 - 25 eura, zavisi kako i na koji nacin uplacujes.
Moram priznati da SMS preko ovog programanisam slao ali preko drugih ide odlicno.
Za sad je naj jeftiniji SMS, prema HR, na SMSdiscountu 2 ct po poruci a na drugima bas i nije neka jeftinoca, bar kad je HR u pitanju. U prosjeku je to 7,5 ct.

RE: Besplatno telefoniranje - Kazo1 - 25-09-2007 05:26 PM

Ako koga zanima, Hrvatski prijevod za Betamaxove Voip programe Kao sto su Lowratevoip,VoipDiscount,Poivy,Voipbuster....... i jos mnogi drugi, moze se skinuti ovdije: http://www.freevoiphr.com/html/instalacija.html

Pozdrav

RE: Besplatno telefoniranje - Kazo1 - 08-10-2007 12:50 PM

NONOH

Voip program, kod kojeg nije bitno imate li ADSL ili Dial Up vezu.
Ne skidate nikakav softver nego je sve na Webu.
Upisete svoj broj fixnog telefona, pa onda broj destinacije koju zovete.
Prvo zvoni vas kucni tel., a cim dignete slusalicu pocne zvoniti tel. koji ste naveli kao destinaciju.

Hrvatska je besplatna, i sto je naj bitnije ne naplacuju konekciju kao kod drugih voip programa koji podrzavaju Direct call.Palac-gore

RE: Besplatno telefoniranje - Gogy - 08-10-2007 01:16 PM

Sad mi je malo žao što sam odabrao LowRateVoip umjesto NONOH-a... jer se ovdje naplaćuje uspostava poziva ako ide preko telefona. Al dobro... znam koji ću koristit nakon što mi istekne ovaj kredit...

RE: Besplatno telefoniranje - Kazo1 - 08-10-2007 01:27 PM

Gogy Wrote:Sad mi je malo žao što sam odabrao LowRateVoip umjesto NONOH-a... jer se ovdje naplaćuje uspostava poziva ako ide preko telefona. Al dobro... znam koji ću koristit nakon što mi istekne ovaj kredit...

Ko zna kako ce do tad biti sa cijenama :)
Kad ti istekne kredit prije nego uplatis javi se da vidimo sto se naj vise isplati.

Ima lowratevoip svojih prednosti. Na Nonohu nema komunikacije izmedju dva kompjutera, sto bi mi je prilicno falilo. Ja osobno koristim takodjer lowratevoip, i zadovoljan sam, samo sto na njemu ne koristim Directcall bas zato sto je konekcija 5 ct, a i kad god telefoniram ionako sam uz komp. pa koristim USB tel. ili slusalice s mic., drugim rijecima svi pozivi u HR su mi besplatni.

Promet mi nije bitan jer imam paket od 5gb a to je vise nego dovoljno za moju potrosnju :)
Pozdrav

RE: Besplatno telefoniranje - Gogy - 08-10-2007 04:39 PM

Kazo1 Wrote:Na Nonohu nema komunikacije izmedju dva kompjutera, sto bi mi je prilicno falilo.

Onda je banana... Palac-dole

RE: Besplatno telefoniranje - Kazo1 - 09-10-2007 09:55 PM

Gogy Wrote:
Kazo1 Wrote:Na Nonohu nema komunikacije izmedju dva kompjutera, sto bi mi je prilicno falilo.

Meni nekako vise slici na kiwi :)

RE: Besplatno telefoniranje - Kazo1 - 13-10-2007 10:43 PM

Kazo1 Wrote:
Gogy Wrote:[quote=Kazo1]
Na Nonohu nema komunikacije izmedju dva kompjutera, sto bi mi je prilicno falilo.

ALI...... Na Nonohu je besplatan SMS za Hrvatsku Klap