Tutorijali.Net forum

Full Version: Izdvajanje dijelova pjesme i spajanje u novu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
imam AudobeAudition 3.0 i sad kad uzmem 2 mp3 pjesme i izvdvojim dio na jednoj i dio na drugoj i kako cu ja sad napravit novu pjesmu i ta dva dijela spojiti i snimiti u mp3?
Kopiraš (označiš dio prve pjesme pa Ctrl + C) prvi dio pjesme, otvoriš novi fajl (File -> New), paste-aš kopirani dio pjesme (Ctrl + V). Isti taj postupak napraviš i za drugu pjesmu. Dobiješ sve u jednom fajlu. Nakon toga možeš dodat (po želji) efekt pretapanja eventualno...
kak mogu dodavati efekte , mogul se negdje skinuti neki loopovi?

ej gogy kako mogu npr. kad isprobam neki efekat da ako mi se nesvidja vratim na normalu?

Gogy: prema pravilima foruma zabranjeno je postati više postova za redom. Koristi tipku EDIT ako imaš što za nadodati!
ima već tema sa linkovima za loopove i samplove molim te da pretrazis ovu kategoriju
ChuppaChups Wrote:ej gogy kako mogu npr. kad isprobam neki efekat da ako mi se nesvidja vratim na normalu?

ctrl+z ilitiga BACK.....a za to prvo sta si pita....otvoris novi prozor....i ubacivas dijelove koje si oznacija i izreza....i slazes ih jedan do drugog ili jedan na drugog...kako li vec hoces....
znam slagat skonto sam :) davno
ChuppaChups Wrote:znam slagat skonto sam :) davno

oke....skuzaj...eto novi sam na forumu pa i nisam bas u toku....
Reference URL's