Tutorijali.Net forum

Full Version: Slika mi je prežuta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Problem je sljedeći:slika mi je ,ne jedna ,prežuta ne znam što se dogodilo dali unutarnja rasvjeta,blic ili ...ali ovako izgleda strašno.Jednom sam na netu pronašao tut na hrvatskom baš za takav problem ali sada ga ne mogu naći koliko god googlao.Ako netko zna za taj tut.ili ima riješenje za problem bio bi mu jako zahvalan.
Pozdrav
E sad ,ima sto načina kako to napravit..
Pomoglo bi ako daš sliku.
...i koji fotoaparat koristis i kako su bile namjestene postavke dok si slikao
Ja iako imam na svom laptopu Photoshop,za poboljsanje slika kad treba da ih stavim na jedan forum(posto me mnogo interesuje fotografija!)koristim program;Irfan View!Sa njim se svasta moze napraviti,a evo primjera na slici sa interneta(Plaža),gdje sam sa samo tri poteza(trajalo oko 8 sekundi)popravio vec postojecu sliku,i time odmah i ljepse izgleda ovo more!;
Meni je osobno bolja ona prva He he
Realno rečeno druga slika ne izgleda nimalo realno.... He he
To sam stavio samo kao primjer!Naravno da se svaka slika moze za nijansu popraviti a da se to ne primjeti(kao sto ja radim na jednom forumu,a i drugi!).Pa sta mislite na one fotografije po turistickim agencijama koji reklamiraju one predivne plaze(kao iz raja!)da nisu obradjivane!?Pa kad dodjete na tu plazu preko agencije razocarate se!Dobar
Reference URL's