Tutorijali.Net forum

Full Version: Kako napraviti svijetleci efekt na nekom buttonu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Kako napraviti svijetleci efekt na nekom buttonu, tj. da boja onako bljesti? He he

[Image: th_50231_light_122_168lo.JPG]
To možeš napraviti na dva načina, primjenjujući Drop Shadow ili Outer Glow. Do ovih ćeš opcija doći ako klikneš desnom tipkom miša na layer u kojem se nalazi slika, i iz izbornika odabereš Blending Options.
Puno hvala :) , budem probao :P
Njub sam, al valjda će ić hehe
PRAVILA FORUMA Wrote:Naslov teme odnosno topica mora biti u skladu sa sadržajem posta. Dakle zabranjeno je pisati naslove tipa "Pomoć", "Help", "Pomozite", "Problem", "Zašto neće" i slični naslovi. Cilj nam je imati pregledan i pretraživ forum.
Roger that Namigivanje
Isto to ima i Dreamweaver ali ne moraš to spremiti kao dvije odvojene slike
oriobilly Wrote:Isto to ima i Dreamweaver ali ne moraš to spremiti kao dvije odvojene slike

Hmm ne kužim Hmmm , moram spremiti jer mi treba za windowblinds skin radim pa mu treba definirat button za svaki state; normal, pressed, disabled, mouse over i još jedan, tako da ako želim imati za svaki state različit moram imat više slika, mislim jedan state jedna slika itd.
Ma ne krivo sam napisao, da nisu to odvojene slike nego u jednoj ide jedan state nakon drugog, ne znam ako si na to mislio
npr.
[Image: th_33259_BLACK_Button0ButtonImage_122_796lo.JPG]
Mislim da je oriobilly mislio da ti treba button za Web Page.
Len0 Wrote:Mislim da je oriobilly mislio da ti treba button za Web Page.

Eee Hammer a znam da dreamweaver služi za kreiranje web stranica, pa mi je bilo čudno, a kad sam zbuki neki put šta ćeš? Dobar Happy
Reference URL's