Tutorijali.Net forum

Full Version: Mali problem
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Moze li mi netko napraviti neki gumb u obliku izduljenog "o"... Najbolje bi bilo da je plave boje... Imam problem s Photoshopom pa ga ja ne mogu izraditi...
premjestite temu ako je na krivom mjestu
Mogao si dati malo bolje ime temi. Nije mi jasno sta trazis, daj mi neki primjer vec uradjenog "izduzenog o" pa cu ti napravit.
Mnogo hvala... Na Inetrnetu sam nasao sliku ovog:
[Image: final.jpg]
oce kapsulu (tabletu) He he
Izaberes Rectangular Marquee Tooli stavis Feather na odgovarajucu vrijednost.
Onda dodas neke neke efekte i super !!!
Izduzeno O? WTF ? ni nalik.

kakav crni feather. ides na select > modify > smooth. koristeci radial gradient tool napravis ovaj svijetloplavi-plavi gradient. fill layera stavis na 85-90%. dodas inner glow sa plavom bojom. napravis novu selekciju gdje ce bit ovaj bijeli sjaj. napravis novi layer i sa white-transparent linear gradientom povuces odozgo. evo rezultata.

// nisam napravio isti isti oblik kapsule, ali postupak je naveden. samo zadas veci smooth selekciji.
Ja mislim da njemu nije problem izraditi gumb... Nego ima problema sa photoshopom
Ja koliko znam "izduzeno O" se naziva elipsa, ali eto He he
nije ni elipsa, nego je "kapsula", kako je frki reko. meni iskreno lici na one antibiotike u dvije boje. ja mislim da on nema problema sa photoshopom, vec ne zna da napravi il mu je mrsko.
Ovo je "izduzeno-polozeno" 'o'.
Ustvario ovo uopste nije 'O' !!!
Reference URL's