Tutorijali.Net forum

Full Version: Tutorijali na hrvatskom
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Imam Photoshop vec mozda 3-4 mjeseca.
Uspio sam dosta nauciti,ali hocu jos :)
Zanima me gdje ima tutorijala na hrvatskom jeziku.
Recimo kao sto je na http://www.webideja.com
Znam da vas ima dosta koji radite u Photoshopu pa vas molim za pomoc.
hmm, nemoj nam pravit konkurenciju na vlastitom siteu Happy
Ne mogu da nadjem slobodnog vremena, pa da napisem neki tut. Radim na vise stvari, a i skola pritisla. Posto sam ja jedini koji sada pise PS tutove za tutorijali.net, nema tutorijala. Mozes mi poslati eventualni sadrzaj tutorijala, ono sto te zanima, da napisem tutorijal o tome kad nadjem slobodnog vremena.
stefo Wrote:Imam Photoshop vec mozda 3-4 mjeseca.
Uspio sam dosta nauciti,ali hocu jos :)
Zanima me gdje ima tutorijala na hrvatskom jeziku.
Recimo kao sto je na http://www.webideja.com
Znam da vas ima dosta koji radite u Photoshopu pa vas molim za pomoc.

Imaš nekoliko stranica na hrvatskom koje imaju photoshop tutoriale. Iz solidarnosti prema ekipi sa ove stranicu, samo ću ti reći da koristiš google.
Quote:Imaš nekoliko stranica na hrvatskom koje imaju photoshop tutoriale. Iz solidarnosti prema ekipi sa ove stranicu, samo ću ti reći da koristiš google.

legenda si,ok.
nema veze naci cu.
aj hurmash1ce napisi neki tut sad na raspustu.
meni se jedino da raditi video tutoriale jer mi se naprosto neda pisati i radit screenshotove
Morrison Wrote:meni se jedino da raditi video tutoriale jer mi se naprosto neda pisati i radit screenshotove

ma problem je bandwidth servera, a nasem narodu zao potrosit megabajte. jos jedan problem je sto sam perfekcionista u nekim stvarima, gogy to posebno zna jer primjetim svaki piksel odstupanja He he zato me strah da sta ne zeznem u pisanju videotuta, radio bi iz pocetka. jedan od zadnjih tutorijala sam zezno u 2 piksela, pa eto ko je primjetio... nista mu He he
Mene jedino zeza sto imam dial-up pa nemogu skidati video tutove.
da i to je problem,šteta znanja s tim sporim vezama
Reference URL's