Tutorijali.Net forum

Full Version: Napajanje
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Staro napajanje je nenormalno zujalo,otišlo je,pregorio je neki vrag.
Stavio sam novo (ne ja nego dečki u servisu),odlično radi,ne čuje se kad radi,ali....kad palim komp (kad ga "hladnoga" palim) i ono zuji dok se sustav ne digne Ccc i onda sve bude ok.....a kad ga palim "zagrijanog" zujanja nema.Hmmm

Slobodno sve ideje napišite jer ga nosim opet u subotu mehaničaru pa da im olakšamo muke! Pivo

Inače komp mi i stoji na malo hladnijem mjestu-na parketu,u ćošku,u blizini prozora, ali mislim da to ne bi trebalo imati veze s ičimCcc
Hm..pa ispravno napajanje nebi trebalo jako zujati...Ali i meni napajnje malo zuji,ali to ne smeta...Pa u principu dok se on ne zagrije,i ne dobije odgovarajuce okretaje zuji...a sada ako je to zujanje tako jako...
Mislim da to nije problem ako zujanje prestane, imam na poslu Acer i Dell mašine kojima napajanje tako i radi. Pri uključivanju je napajanje dosta bučnije, ali prestane nakon nekoliko sekundi.
A koje napajanje koristis???
Ne zuji jako......ali kad smo ga upalili na servisu nije uopće zujalo a kad sam došao doma onda je.

Napajanje.....PSU MSI KY-400 ATX P4 400 W
dva ventilatora od 8 cm,ATX 12V 1, SATA 0, FDD 2, PCle 0, Molex 4.
Hm...pa..gledam na netu i niko neje imao takav problem...A ako bas to tako jako iritira...Meni osobno mala zujnjava nebi smetala...
struja13 Wrote:Hm...pa..gledam na netu i niko neje imao takav problem...A ako bas to tako jako iritira...Meni osobno mala zujnjava nebi smetala...

Ma ne iritira uopće,to zuji pol minute i onda se uopće ne čuje da radi.
Samo novo napajanje ne bi trebalo uopće zujiti ni pol minute.......ma nije to ni bitno toliko Palac-gore...ima garanciju godinu dana pa...Happy
Može bit sam trafo, a mogu bit i hladnjaci na napajanju. Ja sam osobno imao lsičan problem kad je u sobi bila sobna temp. preko zime. Sve je zujalo. Ja fino rastavio napajanje, podmazao ležajeve na hladnjacima i evo već 2 godine radi bez problema Namigivanje
Ma bolje ti nemoj eksperimentirati ako se ne kuzis...Posto imas garanciju,bolje je iskoristi,nego da se poslje kajes sto si ga rastavio i rasturio...
Ma ne pada mi na pamet da idem eksperimentirati s tim Rofl....nije to ništa strašno.....odnijet ću im ga pa nek ga pogledaju!
Palac-gore
Pages: 1 2
Reference URL's