Tutorijali.Net forum

Full Version: Kako izmijeniti tekst na slici ali da bude u istom fontu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
dal netko zna kako da koristim font sa slike, tj da izmjenim tekst sa te slike i napravim neki novi svoj tekst u tom istom fontu

[Image: 83377_050219evil_122_698lo.jpg]

[Image: 83382_0367007.23_122_1126lo.jpg]
Nemoguće ako nemaš instaliran taj isti font u Windowsima.
I daj pazi malo kak imenuješ teme
Bas ovo i mene interesuje ali ne mora da bude u istom fontu.Naime imam sliku na kojoj pise last topic i ja hocu da to izmjenim u zadnje teme.naravno da slika ostane netaknuta(samo text da se promjeni)
Bez PSD fajla se ne može... eventualno ako je pozadina jednobojna, tj nije neka šarena
Gogy Wrote:Bez PSD fajla se ne može... eventualno ako je pozadina jednobojna, tj nije neka šarena
Pa naravno da se nemože bez PSD filea jer se radi od raster grafici i sigurno ima neku pozadinu taj tekst. Usput, kak ćeš napisat novi tekst ako nemaš taj font kako je rekao kolega gogy
a ako ima???
MiRkO Wrote:a ako ima???
grrr, da ima onda nebi pitao to, ali opet moraš imati instaliran taj font
ok,a kako da vidim koji je font na slici ili moram usporedjivat font na kompu i na slici
kako možeš saznati font koji je "zakeljen"...kao šta su kolege rekli..PSD ti treba jer on sadrži sve podatke.
Ovako kada sliku otvoriš ona je zaključani jpg ilitako nešto ( ima flatened layere)
MiRkO Wrote:ok,a kako da vidim koji je font na slici ili moram usporedjivat font na kompu i na slici
Pa naravno da moraš uspoređivat jer nema tako "inteligentnog" programa koji bi uspoređivao svaki pixel rastera, a i postoji na tone fontova koji su skoro identični
Pages: 1 2
Reference URL's