Tutorijali.Net forum

Full Version: Smanjivanje mp3 datoteka
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Mozda netko zna neki program za smanjivanje mp3-ca??? Hmmm
Evo ovaj link sam stavio kad sam se prijavio na forum. Služi za kompresiju svega i svačega.
ImTOO, odličan program....ja koristim za konventiranje u 3gp i aac Palac-gore
Ja koristim Easy CD-DA Extractor. Odličan je!
Ako misliš stavljat glabu na mobitel, svakako stavi u aac format (naravno ako ti mobitel podržava) jer aac format ima neki visoki stupak korisnosti kompresije tako da je duplo manji od mp3-a, a kvaliteta jednako dobra jer uho nemože neke frekvencije čuti. (ljudsko uho čuje od 16Hz pa do 20kHz)
d@d Wrote:ImTOO, odličan program....ja koristim za konventiranje u 3gp i aac Palac-gore

Konvertovanjem mp3 u 3gp izlazne datoteke su rijetko vece od 1mb... Naravno, ako se radi o standardnoj duzini glazbene datoteke.
_SchmRz_ Wrote:
d@d Wrote:ImTOO, odličan program....ja koristim za konventiranje u 3gp i aac Palac-gore

Konvertovanjem mp3 u 3gp izlazne datoteke su rijetko vece od 1mb... Naravno, ako se radi o standardnoj duzini glazbene datoteke.
Za glazbu sam rekao mp3 ili aac. 3GP je video format
d@d Wrote:Za glazbu sam rekao mp3 ili aac. 3GP je video format

3GP je Audio-Video format. Prema tome: mozes se koristiti kao glazbena datoteka bez video reprodukcije.

Tacno je da se koristi vise za video/audio reprodukciju, ali moze se koristiti i samo kao audio.

Bas kao i MP4:
wikipedia Wrote:3GP is a simplified version of the MPEG-4 Part 14 (MP4) container format, designed to decrease storage and bandwidth requirements in order to accommodate mobile phones.

NAPOMENA: moguce promjene u kvaliteti glazbenih datoteka
ja koristim xilisoftov cijeli packet stvarno imas od A-Ž sve mozes ripati, jako je brz i ima puno opcija za podesiti, kao npr. slika video dali ces za psp ili mobitel i takve fore, frekvenciju tonova i slicno.

sry ako malo kasnim no mislim da je ovo vrijedilo napiati jer je program jako kavalitetan
ja koristim MP3 Cutter Joiner.Odlican je
Pages: 1 2
Reference URL's