Tutorijali.Net forum

Full Version: Windows 7 ruši rekorde
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
http://www.bug.hr/vijesti/windows-7-prek...00741.aspx

nakon promašaja viste stigo windows 7 koji je stvarno preveliko poboljšanje u odnosu na vistu, kruže i mnoge priče (i ja tako mislim) da je windows 7 sadašnji ustvari trebala biti vista, ali MS-ovci nisu imali vremena pa su nedovršen proizvod brže bolje spakirali i prodali da bi za win7 to sve lijepo posložili :))
Mislim da Windows 7 nije najbolji, samo najnoveji... Radio sam već pomoću njega i mogu ti reći da od XP-a ne samo da nije lakša, nego je sporija + neke funkcije su kompliciranije...
Nisu baš inašli novo, samo su stavili nove linkove, i prebacivali neke funkcije...
ali svugdje već ćele Windows 7, što znači da bude teško naći računala sa normalnim OS-om... :(
pa meni se windows XP znao rušit, da ne govorim o onim SEND DON'T SEND errorima, i kojekakvim glupostima, reinstalacija obavezna svakih nekoliko mjeseci, a sad imam windows 7 već možda i godinu dana, instalirao sam 9200 release kad je izašao i on je extra stabilno radio, kasnije sam samo napravio upgrade, i nema nikakvih problema s sedmicom, tak da je sedmica daleko kvalitetnija od XP-a, a to je i normalno, isti kernel je tu samo puno bolje istestiran i ispropravljan, multitasking je super poboljšan i izgled, sedmica je dosta našminkana, ali ima i dosta stvari u funkcionalnosti bolje riješenih
kecko Wrote:http://www.bug.hr/vijesti/windows-7-prek...00741.aspx

nakon promašaja viste stigo windows 7 koji je stvarno preveliko poboljšanje u odnosu na vistu, kruže i mnoge priče (i ja tako mislim) da je windows 7 sadašnji ustvari trebala biti vista, ali MS-ovci nisu imali vremena pa su nedovršen proizvod brže bolje spakirali i prodali da bi za win7 to sve lijepo posložili :))

Vjerojatno vista nije nedovrsen proizvod, vec markentiski trik. Cemu odmah izdati savrsenu verziju, ako mozes na ovaj nacin zaraditi vise? :)
zero Wrote:Vjerojatno vista nije nedovrsen proizvod, vec markentiski trik. Cemu odmah izdati savrsenu verziju, ako mozes na ovaj nacin zaraditi vise? :)

Pa većina proizvođača radi na taj način... posebno Apple xD
apple ima svoje fanboyevce i da im daš vreću smeća i kažeš to je od applea, to je najbolja vreća smeća, to niko nikad nije vidio, likovi bi pljunuli pare i pare za nešt za što ti plačaš da ti odvoze od kuće Namigivanje tak da ja se appleu divim, istina nema prepametne korisnike, ali su odani He he
Reference URL's