Tutorijali.Net forum

Full Version: NOD Security center Update
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Znal iko kako update-ovat ovaj novi NOD Secuirity Center ako nemas konekcije! Za ovaj stari 32 je bilo sve u redu, skines generator odes nas komp koji ima NOD 32 na sebi i skidas ga. Ali kako sad za ovaj novi?
Sto ce ti antivirus ako nemas izlaz na internet?
Možda čovjeka napadaju unutarnji demoni :)
Zamisli da imas kopirnicu u koju nikako nemozes uvesti konekciju, (ne postoji ni teoretska mogucnost). Svaki dan ti dolaze na 100 ljudi svi sa nekakvim stikovima ili cak disketama i nesto hoce da printaju. Svaki drugi treci, ili ako ti se posreci, svaki peti dan zbog trojanca moras formatirati Hard. Jel sad svima jasno zbog cega ovakvo pitanje?
savjetujem da odeš na njihovu stranicu i skineš patcheve sam i pogledaš upute.
AVG je kralj sto se tice odbrane od virusa sa stickova. Iskljuci autoplay na stickovima.
Imam dva laptopa na kojem s jednim izlazim na internet,a drugi mi sluzi tako da ga drzim kuci i ponesto otkucam u wordu i to onda odnesem u fotokopirnicu da mi odstampa(nemam stampac!).E sad,kad god se vratim kuci i umetnem usb flash drive(Removable disk)u ovaj laptop na koji ne izlazim na net,a na kojem imam instaliran avast antivirus,uvijek me oglasi da ima neki virus.Zato i imam AV na obadva laptopa!Deda
Reference URL's