Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koji je posao najperspektivniji u HR i BiH?
Author Message
Kerber Offline
_
*

Koji je posao najperspektivniji u HR i BiH?
Evo upravo sam upisao fax Dizajn i grafika pa me zanima koliko je ovo perspektivan posao u našim zemljama (BiH, Hr,...)?
I još, koji vam se IT posao čini najperspektivniji u navedenim zemljama?

FGD!

Pravila foruma - pročitajte prije nego pitate
28-06-2008 02:49 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

RE: Koji je posao najperspektivniji u HR i BiH?
Nisam baš siguran... znam jedino da su Java programeri extra perspektivni.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
28-06-2008 03:09 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kerber Offline
_
*

Cuo sam za jednu austrijsku firmu koja radi u srbiji casopis o brendovima i kako ubijaju pare. Ali opet ni jedan casopis ne moze bez grafickog dizajnera :)

FGD!

Pravila foruma - pročitajte prije nego pitate
28-06-2008 04:23 PM
hurmash1ca Offline
Forum policeman
*

Programeri su trazeni i na svjetskom trzistu, a kad god otvoris posao.ba doceka te bar jedan oglas koji trazi programera. Ima posla, ali nece narod da radi. Svi bi da budu direktori preko noci. Takodjer, para ima i u 3D-u, samo treba znat' radit' i treba bit' vrijedan.

RTFM!
28-06-2008 07:34 PM
Puž Offline
Redoviti posjetitelj
**

Ovak... Sa informatikom danas nemreš fulat. Bilo koje informatičko opredjelenje je traženo (multimedia, programiranje, sistem inženjering...) pogotovo ako imaš dobre reference, odnosno iskustvo. Posoje tisuće firmi koje se bave informatičkim uslugama, a taj broj će i rasti još, a godišnje u Hrvatskoj izađe valjda 300 Hmmm obrazovanih informatičara. Što se tiće obrazovanja na faksu češ naučit SAMO ono što te zanima i niš više, a kod ove struke je znanje bitnije od papira (na svakom poslu češ imat probni rok). Ak imaš smisla za grafiku i volje za rad, našel buš posao bez problema (pogotovo ako znanje pokrijepiš sa papirom). U početku malo teže, a sa dve tri godine iskustva bez problema.

No konkretno da ti odgovorim na pitanje : vrlo prespektivan. No ipak smatram da je programiranje ispred multimedije i sistem administracije. Sigurno češ lakše nać čovjeka koji dobro barata npr. photoshop-om neg dobrog programera. A evo ti i što (laički) veli moj-posao.hr

Programiranje
Dizajn
Sistem
29-06-2008 04:07 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)