Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PHP i Flash
Author Message
oriobilly Offline
Redoviti posjetitelj
**

PHP i Flash
Sorry za kasne postove, ali vidim da nema neznalica !!! Na koji način povezati PHP i Flash ???U html -u sam donekle skužio, ali kakva je situacija povezivanja Flash-a PHP-a ???
Može li konkretan primjer upisivanja podataka iz Flash-a u MySql bazu podataka i konkretan primjer čitanja podataka iz baze ?=??

Trebao bih nešto slično upisivanju komentara u Flashu koji bi se upisivali u MySql i prema vremenu posta učitavali u nekakav XML ili nešto slično da se prikaže u Flash-u koji bi se iz bazepodataka učitavao u Flash dinamično polje ??

Divno je biti nekome nešto !!!
21-04-2008 03:11 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

RE: PHP i Flash
Sorry što se petljam u flash kojeg ne znam ali možda bi ovo moglo pomoći http://library.creativecow.net/articles/...torial.php

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |

Radar404 <- moj blog
22-04-2008 07:30 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Morrissey Offline
Forumaš

Odličan link, I mene je zanimalo.
Jedino šteta kaj je totalka za nobove namijenjeno..netko bi pomislio ak se rade takve stvari da već osoba ima neku spoznaju o PHPu i MySQL..
22-04-2008 12:22 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

A čuj, sigurnije je tako praviti. Onda te noobovi koji to žele napravit ne zapitkuju neke gluposti jer sve kažeš. Pogledaj samo svoj primjer onog multilanguage tutorijala kojeg si pripremio za budući tutorijali.net, isto si čak malo i pretjerano u detalje išao, onako za noobove He he Ali opet kažem, najbolje sve objasnit pa da svima bude sve jasno Namigivanje

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |

Radar404 <- moj blog
23-04-2008 03:23 PM
oriobilly Offline
Redoviti posjetitelj
**

Dobro veliš Gogy,oni koji znaju neka malo preskoče dio koji detaljno objašnjava.
Hvala na linku , nisam ga stigao pogledati ali iz ovih stopa idem to uraditi.I naravno vračam se sa eventualnim nejasnočama .

Pozdrav

Divno je biti nekome nešto !!!
23-04-2008 03:35 PM
Morrissey Offline
Forumaš

psst Gogy..to je tajna x D
23-04-2008 08:37 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)