Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
flash animacija
Author Message
oriobilly Offline
Redoviti posjetitelj
**

RE: flash animacija
Što ??? Kritika, ili samo mali poticaj Confused
I sam sam bio kao neki, postavim pitanje i čekam odgovor nestrpljivo i kada odgovor stigne,riješim problem a vrlo rjetko se sjetim otvoriti stari post i zahvaliti se !!!!

To je bilo u početku

Sada mi je prvo provjriti postove i što je Goggy napravio u mome primjeru, ne čekajući odgovor nego provjeriti i dati radi i rep++

Vidio sam mnogo primjera gdje ljudi koji nisu vezani za pitanje dižu rep++, jer su valjda shvatili ako budu čekali one koji su postavili post nevračaju se više ( to im je rep-- )
Vrlo je teško odrediti tko je bio spriječen, ali administrator bi trebao napraviti neku skriptu po kojoj bi svatko tko se unaprijed ne ispiča dobio rep-- ako nebude aktivan 1 MJ.
Mislim da to nije rigorozno ali samim tim bi oni koji postave pitanje i nikad se više ne vrate trebali imati makar 1 rep--.

Eto opet moji poslje ponočni postovi, ali neki su sretni što u njima nema previše ???
Nešto sam naučio od Vas i željan sam to podjeliti s drugima !!!
Netko mi je na ovom forumu nakon nekoliko mojih postova napisao jednostavno " google "
Mislim da je to bio netko na koga sam se u idučem postu istresao,ali sada shvačam koliko je bio u pravu. GOOGLE i nakon toga na Forumu nejasnoče i svi smo sretni i zadovoljni !!!

Laku noć

Divno je biti nekome nešto !!!
(This post was last modified: 06-04-2008 02:31 AM by oriobilly.)
06-04-2008 02:28 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

oriobilly zamolit ću te da za ovakve postove otvoriš novi topic u Primjedbe i prijedlozi forumu.
Što se tiče ovog:

oriobilly Wrote:Vrlo je teško odrediti tko je bio spriječen, ali administrator bi trebao napraviti neku skriptu po kojoj bi svatko tko se unaprijed ne ispiča dobio rep-- ako nebude aktivan 1 MJ.

Malo pretjerano... to niisam nigdje vidio... Ako opet želiš nešto nadodati na ovo moje opet, molim te da otvoriš novi topic i prekopiraš prvi post. Hvala.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |

Radar404 <- moj blog
06-04-2008 10:14 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
jocaziggg Offline
Novi korisnik
*

Da li mi neko moze reci kako da mi animacija traje samo jedan krug,da se ne ponavlja konstantno nego da ostane na zadnjem frame-u?
24-08-2009 11:28 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
oriobilly Offline
Redoviti posjetitelj
**

jocaziggg Wrote:Da li mi neko moze reci kako da mi animacija traje samo jedan krug,da se ne ponavlja konstantno nego da ostane na zadnjem frame-u?

Napraviš novi layer i na mjestu gdje želiš da se animacija zaustavi desni klik na taj frem >> odaberi insert blank kay frame>> i u Action scriptu napiši stop();
To je sve, ako još bude nejasnoča slobodno pitaj ali češ vjerovatno dobiti kritiku zbog stare teme Dobar

25-08-2009 01:17 AM
Gogy Offline
____
*

Neće dobit kritiku, za razliku od nekih, jocaziggg je barem pitanje postavio u temu koja ima veze s njegovim pitanjem. Btw, welcome back oriobilly Namigivanje

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |

Radar404 <- moj blog
25-08-2009 09:22 AM
oriobilly Offline
Redoviti posjetitelj
**

Gogy Wrote:Neće dobit kritiku, za razliku od nekih, jocaziggg je barem pitanje postavio u temu koja ima veze s njegovim pitanjem. Btw, welcome back oriobilly Namigivanje
Stalno sam ja tu, samo slabo pitanja vezanih za Flash u kojem se makar malo snalazim.
Pozdrav

25-08-2009 10:10 AM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)