Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaši prijedlozi
Author Message
Đizajning Offline
Novi korisnik
*

RE: Vaši prijedlozi
Imam jedan prijedlog zasto nebi napravili podforum:
-Poslovne ponude
-Konkursi,
mislim da to fali ovome forumu!
(Ako ima, sry, nisam vidio) Namigivanje
28-12-2008 12:57 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

Mislim da nema smisla otvarat poforume u kojima će bit jedna-dvije teme. Čak razmišljam da ubuduće maknem neke od trenutnih podforuma.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
28-12-2008 01:30 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Đizajning Offline
Novi korisnik
*

Tvoja odluka! :)
28-12-2008 01:57 PM
joze Offline
Novi korisnik
*

Otprilike u koji bi mjesec trebalo bit gotovo? I hočete li radit nove tutorijale za recimo HTML i ostale jezike koje su sada na sajtu ili čete ostavit??

http://www.webosfera.net
03-02-2009 02:27 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

Ma je*iga, kad tak moram reć, nemam pojma kad će bit gotovo. Imam ispite na faksu i učim i imam drugih obaveza. Ne znam. Jedino što vam mogu reći da skoro svaki dan neku sitnicu napravim na tutorijali.net v2, pa mic po mic valjda neće dugo potrajat. Budite strpljivi.

Bit će ovi stari tutorijali + nadodavat će se novi tutorijali u postojeće kategorije, a mislim da će biti i novih kategorija. To ćemo se još sve dogovoriti.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
03-02-2009 03:49 PM
hurmash1ca Offline
Forum policeman
*

Ja sam bio kriv za malo usporenje u zadnje vrijeme, ali Gogy je radio na nekim drugim stvarima. Samo da javim da se mnogo zabavljamo sa Internet Explorerom i dizajnom stranice u ovom browseru.

RTFM!
04-02-2009 10:11 PM
D4N! Offline
Novi korisnik
*

ovako trebali biste staviti vise downloada.....npr imate samo nekoliko programa za download................trebali biste staviti jo tutorijala.........i mogli biste i video tutorijala..............mozes procitat tutorijal deset puta..a samo jednom pogledas video i znas bolje nego si cito pola sata.....mislim da je svima lakse sa video tutorijalima He he .... i slazem se sa tobom gogy o tome postavljanju bannera....pa ako postavi na neku full poznatu stranicu privuci ce puno posjetitelja....a ipak mislim da se moze nac neke sa slicnim sadrzajem i da su poznate i posjecivane...... ta neces stavit banner za programiranje na neku stranicu kako skinuti hemeroide sa sup*a............. :) moram se malo ulicnim jezikom izrazit :)
14-03-2009 11:38 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)