Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaši prijedlozi
Author Message
joze Offline
Novi korisnik
*

RE: Vaši prijedlozi
Možda da prevedete forum na hrvatski jezik, pa tako da se korisnici mogu lakše koristit forumom..

http://www.webosfera.net
12-10-2008 01:36 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
stefo Offline
Forumaš

Ja licno mislim da za to nema potrebe jer svi clanovi foruma znaju engleski toliko da se koriste forumom.

Kako kokoshka abortira? Snese jaje na beton.

http://www.stefosimple.co.nr - nekad bilo, sad se spominjalo :(
12-10-2008 02:47 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Pakistanac Offline
Novi korisnik
*

Mislim da bi bilo dobro da malo vise azurirate sadrzaj sajta. Tako cete imati vise posjetitelja..evo npr. photoshop...to u danasnje vrijeme svi koriste..mogli biste dodavati vise tutoriala..to je moje misljenje...ali mislim da bi bilo dobro da to napravite..Namigivanje
12-10-2008 08:38 PM
Len0 Offline
Forumaš

Moras da sacekas v2 stranice. Valjda sa novom stranicom ce stici i novi tutorijali.

["hip","hip"]
(hip hip array!)
12-10-2008 10:20 PM
joze Offline
Novi korisnik
*

Da Gogy je rekao na svom blogu http://www.gogy.snaxors.com da će stiči još puno više tutorijala

http://www.webosfera.net
12-10-2008 11:15 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

Hoće hoće, bit će puno više tutorijala. Trenutno na tutorijali.net sajtu više nema ni admin panela jer sam ga obriso, tako da sve čeka v2 Namigivanje

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
13-10-2008 09:32 AM
Len0 Offline
Forumaš

Uskoro. Hammer

["hip","hip"]
(hip hip array!)
25-10-2008 07:35 PM
Kerber Offline
_
*

Len0 Wrote:Uskoro. Hammer

Ma bice uskoro vjerujte, radi se jos uvijek. Nije lako radit u timu jer uvijek neko kaze kako mu ne valja ovo, kako je viska ono pa se onda to prolongira i sve tako :)

FGD!

Pravila foruma - pročitajte prije nego pitate
26-10-2008 03:24 PM
zero Offline
Forumaš

Puž Wrote:Tutorijali su super stvar za svakog čovjeka koji je nov u nečemu. No postoji razlika između tutorijala-učenje i tutorijala-primjer. Sad, po mom mišljenju ako želite napraviti kvalitetniji sajt, idući korak bi trebao biti dodavanje referenci funkcija nekih programskih jezika, multimedijalnih programa...

Evo da se i ja malo nadovezem na puza. Poceo je nesto govoriti o tutorijali primjeri... eh da sada... bilo bi dobro da uz svaki tutorijali ima neki primjer, kao sto je to napravljeno za onu navigaciju.

Evo druge ideje. Da se flash tutorijali pisu kao i photoshop, jer tako opsezan program ne mozete objasnjavati po redu Rofl
Znaci nesto kao: "kako napraviti navigaciju?", "getUrl metoda", "efekt necega xD".....

Brzo. Jeftino. Kvalitetno. Izaberi dva!
28-10-2008 06:26 PM
Gogy Offline
____
*

zero Wrote:Evo da se i ja malo nadovezem na puza. Poceo je nesto govoriti o tutorijali primjeri... eh da sada... bilo bi dobro da uz svaki tutorijali ima neki primjer, kao sto je to napravljeno za onu navigaciju.

To je već implementirano u v2
zero Wrote:Evo druge ideje. Da se flash tutorijali pisu kao i photoshop, jer tako opsezan program ne mozete objasnjavati po redu Rofl
Znaci nesto kao: "kako napraviti navigaciju?", "getUrl metoda", "efekt necega xD".....

To sam ja počeo malo pisat za upoznavanje sa Flashom, a dalje neka piše netko ko se razumije u Flash, a ja to, dakako, nisam.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
28-10-2008 07:17 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)