Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pisanje tutorijala!
Author Message
RadiaX Offline
Novi korisnik
*

Pisanje tutorijala!
Pozdrav, ja sam RadiaX :) Dakle, imam 14 godina, za 3 dana 15 ali ok He he samo želim reći da nisam pubertetlija i da sam ozbiljan tekstopisac hehe He he Dakle, sigurno se pitate što može petnaestogodišnjak znati... Pa ovak' znam C++ (primarni // dospio sam jako daleko u njemu), C# (sekundarni // recimo da znam svašta :) ) HTML i CSS, još jedna od meni primarnih stvari su 3d modeliranje, teksturiranje, rigging modela, animacija i renderiranje scena, V-Ray in particular... Dakle baratam i shiftam kroz par programa: Maya, 3ds max i Cinema 4D, svaki koristim po potrebama onoga što radim jer svaki ima i prednosti i mana... A od ostalih stvari iznimno me zanima hardver, astrofizika i svemirska tehnologija, kao i svakog srodnog geeka hehe He he Inače, moj msn je, ahem . :) Također me ide još i Photoshop, ali ne najbolje, za potrebe teksturiranja i neke druge omanje stvari, a trenutno radim na PHP i MySQL skillu
(This post was last modified: 12-07-2007 06:15 PM by RadiaX.)
12-07-2007 05:49 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
hurmash1ca Offline
Forum policeman
*

RE: Pisanje tutorijala!
hmm, prilicno opsirna biografija... gogy testiraj ovog Happy

RTFM!
12-07-2007 06:06 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

RE: Pisanje tutorijala!
Ozbiljan kandidat... već je poslan na testiranje hehe Namigivanje

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
12-07-2007 06:18 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)