Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrao
Author Message
Toni Offline
Novi korisnik
*

Zrao
Ja sam Toni, nisam iz hrvatske, u ovome sam cisti pocetnik (photoshop) i..nadam se da cemo se dobro slagatiHmmmPalac-gore

Ptičicaa! :P
28-05-2006 12:34 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

RE: Zrao
Pozdrav Toni, dobrodošao na forum. Nema veze što nisi iz Hrvatske, bitno da se razumijemo. Naravno da ćemo se dobro slagati Namigivanje

Uživaj u Photoshop tutorijalima, bit ce ih puno, samo da malo škole porješavamo Happy

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
28-05-2006 01:16 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Toni Offline
Novi korisnik
*

Odlicno:)
Evo vec 4 sata ( od 12 [00:00] sati ) ucim na ovim vasim tutorijalima ..

Naime, radim u jednoj firmi nocnu smjenu vise kao neki strazar i odrzavam neke stvari tu na kompu.
Dobio sam jednu lijepu ponudu, da usavrsim photoshop u naredna 2-3 mjeseca ( koliko toliko)...tako da namjeravam sve ove nocne sate na tome da provedem...

Zapeo sam na jednom zanimljivom dijelu :
PHOTOSHOP TUTORIJALI
Izrada web layouta

Tocnije :

3. Napravite novi layer i nazovite ga "little gradient". Sa Rectangular Marque Toolom označite gornji dio površine logoa (tako da iznad njega bude bijela, a ispod plava boja od pozadine) i ispunite ga bijelom bojom.

Jednostavno nece da mi ga ispuni bijelom bojom..ali kasnije kad micem RM tool vidim na pozadini da mi se boja promjenul ( pojma nemam kako)..

To valjda sutra probam nekako nastimat..

ps. budem ovdje stalni, nadam se da vas necu previse smarati sa svojim pitanjima :)

Do tipkanja , uzivajte :)

Ptičicaa! :P
28-05-2006 04:05 AM
Gogy Offline
____
*

Pozdrav, ma naravno da nećeš smetat, što si aktivniji i više ispituješ bolje za nas Namigivanje Forum je i napravljen da si međusobno pomažemo.

Nisam siguran, jer je taj tutorijal napravio M3lkor, ali mislim da ćeš tu bijelu boju dobiti tako da Layer "Logo" povučeš da bude iznad layera "gradient" i iznad layera "scanlines". Tako će bijela boja postati vidljiva.

M3lkor je ovih dana jako zauzet pa ne znam hoće li moći ali probat ću ga uhvatiti da kaže kako treba.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
28-05-2006 11:18 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Leviathan Offline
Forumaš

pozdrav Toni i dobrodošao. Kao što je gogy rekao bit će tutorijala samo kad se riješimo školePalac-gore
28-05-2006 12:48 PM
d@d Offline
Forumaš

Pozdrav Toni. Ja isto jedva čekam da završim školu pa budem i ja nešt napisao :)...svi mi imamo isti problem He he

http://www.justbeonline.net @ web katalog
jel bitno??!?
29-05-2006 09:00 AM
trik Offline
Novi korisnik
*

dobrodosao,ja isto pripremam neke tutorijale,ali otom potom...
30-05-2006 06:55 PM
daMassa Offline
Novi korisnik
*

trik Wrote:dobrodosao,ja isto pripremam neke tutorijale,ali otom potom...

Za sta i za koga pripremas tutorijale... Hmmm

BTW, Toni dobrodosao ti nama ovdje... Neka ti nasi tutorijali sto vise pomognu za ucenje Photoshopa i uzivaj u drustvu (malo nas je, al' ce nas biti Gleovo.)

Push it to the limit!
(This post was last modified: 30-05-2006 08:27 PM by daMassa.)
30-05-2006 07:14 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)