Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uTorrent
Author Message
Gogy Offline
____
*

RE: uTorrent
General -> associate with .torrent

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
03-03-2008 10:44 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
DIV Offline
Novi korisnik
*

poooomoć!!!!nešto mi se čudno dešava sa uTORENTOM,kad želim počet sa skidanjem i kad skinem uTORENT ne dešava mi se da ga mogu potvrditi sa OK već mi skine stranicu od MOZILLA FIREFOX na desktop i naravno niš od skidanja...nadam se da kužite kaj mi se dešava i kaj moram napraviti...hvala:Hmmm
03-03-2009 12:19 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Len0 Offline
Forumaš

DIV Wrote:poooomoć!!!!nešto mi se čudno dešava sa uTORENTOM,kad želim počet sa skidanjem i kad skinem uTORENT ne dešava mi se da ga mogu potvrditi sa OK već mi skine stranicu od MOZILLA FIREFOX na desktop i naravno niš od skidanja...nadam se da kužite kaj mi se dešava i kaj moram napraviti...hvala:Hmmm
Odgovor dva prethodna posta.
Kad skines uTorrent pokreni ga. Idi na File->Add files. Trebao bi ti se tada pojaviti popup prozor u kojem ces da biras sta da skidas. Mozda biti da ti je samo taj html(mozilla stranica :) ) fajl označen za skidanje.

["hip","hip"]
(hip hip array!)
03-03-2009 02:45 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
dexdix Offline
Novi korisnik
*

torrent je ilegalan
01-05-2010 12:28 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
oriobilly Offline
Redoviti posjetitelj
**

dexdix Wrote:torrent je ilegalan
dali je ilegalno nekome platiti kavu koga ne poznaješ ???
GLUPOST
Torent je najbolja stvar koja se desila nakon Windowsa i to nekima koji to ne mogu kontrolirati smeta.
Iako ga ne koristim često odnosno nikako drago mi je znati da postoji rezervna opcija i u tome ne vidim ništa loše !!!

Divno je biti nekome nešto !!!
01-05-2010 02:25 AM
Gogy Offline
____
*

Nitko ne tjera ljude da sa torrenta skidaju ilegalne sadržaje. Torrent može poslužiti i za razmjenu besplatnih stvari. Npr. za skidanje neke Linux distribucije.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
01-05-2010 11:22 AM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)