Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Font ( Krasopis )
Author Message
oriobilly Offline
Redoviti posjetitelj
**

Font ( Krasopis )
Poštovanje !
Evo mene oper s novim pitanjemvezanog za Font,neznam dali spada u ovu rubliku ali ču pokušati !
Gledajuči tutorial o Photoshopu su rađena vatrena slova prikazan je link do stranice sa raznim fontovima (stvarno ima ljepih).Dali ima koji font koji izgleda kao da je pisano rukom i to onim tz.krasopisom a da imaju i latinična slova (č,ć,š,đ,ž) ???

Divno je biti nekome nešto !!!
19-02-2007 07:13 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

RE: Font ( Krasopis )
Teško... Ja nisam niti jedan vidio da ima.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
19-02-2007 07:21 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
hurmash1ca Offline
Forum policeman
*

ma to ja u photoshopu dodam brushevima xD

RTFM!
19-02-2007 08:03 PM
oriobilly Offline
Redoviti posjetitelj
**

Pronašao sam ovaj font koji relativno lijepo izgleda,a između ostaloga ima i karakteristične znakove kao što su (Č,č,Ć,ć,đ,Š,š,Ž,ž) jedino što kada poželim napisati veliko slovo đ onda automatski prebaci na Times New Roman
Ovaj font nemam u popisu fontova nego sam ga skinuo sa neke stranice u kojoj je bila slika nekakve svjedodžbe napisane u ovome fontu i na toj svjedodžbi je moguće mijenjati tekstove,a pošto je napisana ovom fontom automatski prebacuje na taj font .
Font se zove ShelleyAndante L2 I ne može se skinuti samo font neko kompletan dokument napisan u tome fontu i kada se spremi prilikom pokretanja Word-a pokreče se i ovaj font (pretpostavljam kao zadani font).
Svjedodžba napisan u ovome fontu može se skinuti na adresi
http://www.razrednik.com/download/Svjedo...NAZIJE.doc . Zanima me dali ima taj font gdje za skinuti i prebaciti u fontove tako da se nalazi u popisu fontova koji se nalaze u padajućem izborniku fontova ???

Ali ne ide:hmm:ja sam ovaj post napisao u Word-u i kada sam ga kopirau u ovaj okvir za post,preuzeo je zadani format.Ako nekoga zanima kako ovaj tekst izgleda u krasopisu neka ga pogleda ili skine sa adrese http://www.oriovacki-billy.com/Krasopis.doc

Pozdrav !

Divno je biti nekome nešto !!!
20-02-2007 04:02 PM
Gogy Offline
____
*

Nemam pojma kak je to uopće moguće da prikaže font koji nije instaliran Hmmm
BTW i nije neki krasopis, pa to je ružnije čak i od mog rukopisaHe he

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
20-02-2007 04:23 PM
bpodnar Offline
Novi korisnik
*

oriobilly Wrote:Pronašao sam ovaj font koji relativno lijepo izgleda,a između ostaloga ima i karakteristične znakove kao što su (Č,č,Ć,ć,đ,Š,š,Ž,ž) jedino što kada poželim napisati veliko slovo đ onda automatski prebaci na Times New Roman
Ovaj font nemam u popisu fontova nego sam ga skinuo sa neke stranice u kojoj je bila slika nekakve svjedodžbe napisane u ovome fontu i na toj svjedodžbi je moguće mijenjati tekstove,a pošto je napisana ovom fontom automatski prebacuje na taj font .
Font se zove ShelleyAndante L2 I ne može se skinuti samo font neko kompletan dokument napisan u tome fontu i kada se spremi prilikom pokretanja Word-a pokreče se i ovaj font (pretpostavljam kao zadani font).
Svjedodžba napisan u ovome fontu može se skinuti na adresi
http://www.razrednik.com/download/Svjedo...NAZIJE.doc . Zanima me dali ima taj font gdje za skinuti i prebaciti u fontove tako da se nalazi u popisu fontova koji se nalaze u padajućem izborniku fontova ???

Ali ne ide:hmm:ja sam ovaj post napisao u Word-u i kada sam ga kopirau u ovaj okvir za post,preuzeo je zadani format.Ako nekoga zanima kako ovaj tekst izgleda u krasopisu neka ga pogleda ili skine sa adrese http://www.oriovacki-billy.com/Krasopis.doc

Pozdrav !

Evo ti ovaj font, ima sva naša slova sa kvačicama. Uživaj!

.zip  english.zip (Size: 37.89 KB / Downloads: 33)
29-12-2010 05:22 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
civic-r Offline
Novi korisnik
*

ima li mozda netko neki font sa hrvatskim znakovima? :) thnx...
08-03-2012 01:03 PM
teacher2012 Offline
Novi korisnik
*

thanx!
18-03-2012 09:13 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)