Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pisanje tutorijala
Author Message
matowin59 Offline
Novi korisnik
*

RE: Pisanje tutorijala
Gogy Wrote:
matowin59 Wrote:Evo i ja se javljam pa pogledajte moju stranicu koju posvećujem osnovama osnova c++-a,dizajn još nije finalan jer radim u suradnji sa kolegom dizajnerom cije stranice sa mojim tutom ce biti za koji dan ili vise,zasad smao ja. Uglavnom hoću pomoći pravim početnicima kakav sam i ja bio a nigdje nisam pravi početak od temelja našao a net-u!
Pokušat ću sva podrućja c++-a dotaknuti!Ponavljam -pisano za početnike!!!
Stranica je :
http://metrobroadband.metronet.hr/helena-drpic
...i kao što rekoh dizajn nije finalan a greske koje se mogu naci su rezultat nekad umora i nadam se ukazivanju na njih od čitatelja ili onih koji žele učiti!Pozdrav svima i sve najbolje za Novu 2008!!!!!

Nije mi baš jasan ovaj tvoj post. Najprije kažeš "Evo i ja se javljam...", a onda nam pokazuješ tutorijale na svojoj stranici Hmmm

Ok,nisam mislio ništa loše pod tim,samo ako treba pisati ili pomoći u c++-u--ovdje sam.
01-01-2008 08:56 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

A čuj, naravno da treba pomoć... http://www.tutorijali.net/cpp ovo je sve što imamo od tutorijala.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
01-01-2008 09:00 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
matowin59 Offline
Novi korisnik
*

Gogy Wrote:A čuj, naravno da treba pomoć... http://www.tutorijali.net/cpp ovo je sve što imamo od tutorijala.

Možda niste primili poruku pa samo ponavljam,,...vidio sam tut. ok ...samo su kratki...ali opširnije sam na svojim stranicama objasnio..ne želim promovirati stranicu,samo napominjem,a vi mi pošaljite o čem da pišem napisat ću.Sad ja trenutno pišem polja,pokazivači,obrada teksta a kasnije klase i objekti.Eto.Želim pomoći svima koji su krenuli s c+-om!Pozdrav!
01-01-2008 09:58 PM
Gogy Offline
____
*

Heh... ja ti ne mogu baš puno reć o čem da pišeš jer nisam prikladna osoba koja će to reć pošto ne programiramiram u c++. Možeš vidjeti koji su tutorijali pa onda sam odlučiti što misliš da je potrebno da se nauči dalje...

01-01-2008 10:15 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
matowin59 Offline
Novi korisnik
*

Gogy Wrote:Heh... ja ti ne mogu baš puno reć o čem da pišeš jer nisam prikladna osoba koja će to reć pošto ne programiramiram u c++. Možeš vidjeti koji su tutorijali pa onda sam odlučiti što misliš da je potrebno da se nauči dalje...

Ok,pogledam,napišem pa pošaljem.
01-01-2008 10:37 PM
Gogy Offline
____
*

Može, unaprjed hvala Namigivanje

01-01-2008 10:52 PM
Kerber Offline
_
*

matowin59 Wrote:Možda niste primili poruku  pa samo ponavljam,,...vidio sam tut.  ok ...samo su kratki...ali opširnije sam na svojim stranicama objasnio..ne želim promovirati stranicu,samo napominjem,a vi mi pošaljite o čem da pišem napisat ću.Sad ja trenutno pišem polja,pokazivači,obrada teksta a kasnije klase i objekti.Eto.Želim pomoći  svima koji su krenuli  s c+-om!Pozdrav!
Evo vidi redoslijed tutorijala na ovoj stranici pa pokušaj pratiti.
http://cplusplus.com/doc/tutorial/

FGD!

Pravila foruma - pročitajte prije nego pitate
02-01-2008 05:54 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)