Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pisanje tutorijala
Author Message
Kerber Offline
_
*

Pisanje tutorijala
Evo javljam se za pisanje tutorijala:

Ime i prezime: Faruk Garić
Vještine: programiranje (pascal, c++, VB)
Dodatno: Pišem neke početničke PHP skripte što znači da se i u to kužim. Što se tiče hardwera i instalacije samog također imam višegodišnje iskustvo. PHP i web desing se moze vidjeti kroz moju stranicu www.frki.org

Hvala.

FGD!

Pravila foruma - pročitajte prije nego pitate
05-01-2007 03:36 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
DJ FRULA Offline
Redoviti posjetitelj
**

RE: Pisanje tutorijala
OK, znam osobno da si dobar, al neznam baš hoće li Gogy, odmah te "zaposliti" ...

Ipak si novi član (ovo nije kritika), malo još pomaži ljudima (poput mene oko FTP-a He he) da vidi Gogy tu tvoju volju za radom ..

I po mom mišljenju bolje ti je kažeš što ti najbolje ide, jer ono što znaš najbolje o tome je najbolje pisat tutorijale, jer ako znaš nešto polovično nemožeš sa 100% sigurnošću pisat tutorijal.

Još jednom kažem da si dobar za ovaj posao, al malo probij se sa svojim savjetima po forumu, dokaži Gogyu da si prava osoba za to He he
05-01-2007 03:47 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

Dobio je "posao" He he Čim je reko da zna C++ bez razmišljanja je "zaposlen"

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
05-01-2007 04:04 PM
DJ FRULA Offline
Redoviti posjetitelj
**

DJ FRULA Wrote:OK, znam osobno da si dobar, al neznam baš hoće li Gogy, odmah te "zaposliti" ...

Ipak si novi član (ovo nije kritika), malo još pomaži ljudima (poput mene oko FTP-a He he) da vidi Gogy tu tvoju volju za radom ..

I po mom mišljenju bolje ti je kažeš što ti najbolje ide, jer ono što znaš najbolje o tome je najbolje pisat tutorijale, jer ako znaš nešto polovično nemožeš sa 100% sigurnošću pisat tutorijal.

Još jednom kažem da si dobar za ovaj posao, al malo probij se sa svojim savjetima po forumu, dokaži Gogyu da si prava osoba za to He he

RoflRoflRofl
E baš treba taj tutorijal ... Pozaboravljao sam dosta toga Happy Ajd care stavi u tutorijal i funkcije u C++ Palac-gore
05-01-2007 04:06 PM
felix Offline
Novi korisnik
*

hocemo i mi nauciti programirati :)
17-02-2007 11:55 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

Bude bude... idu c++ tutorijali polagano... frki tj. kerber piše svakih dva-tri dana jedan...

18-02-2007 03:59 AM
Kerber Offline
_
*

Naravno ko god želi naučiti c++ (osnove) ili ono što ja znam neka se javi na msn: admin@frki.org

FGD!

Pravila foruma - pročitajte prije nego pitate
18-02-2007 06:04 PM
Gogy Offline
____
*

lli neka čita tutorijale koje frki, tj. kerber piše Namigivanje

18-02-2007 06:05 PM
matowin59 Offline
Novi korisnik
*

Gogy Wrote:Bude bude... idu c++ tutorijali polagano... frki tj. kerber piše svakih dva-tri dana jedan...

Evo i ja se javljam pa pogledajte moju stranicu koju posvećujem osnovama osnova c++-a,dizajn još nije finalan jer radim u suradnji sa kolegom dizajnerom cije stranice sa mojim tutom ce biti za koji dan ili vise,zasad smao ja. Uglavnom hoću pomoći pravim početnicima kakav sam i ja bio a nigdje nisam pravi početak od temelja našao a net-u!
Pokušat ću sva podrućja c++-a dotaknuti!Ponavljam -pisano za početnike!!!
Stranica je :
http://metrobroadband.metronet.hr/helena-drpic
...i kao što rekoh dizajn nije finalan a greske koje se mogu naci su rezultat nekad umora i nadam se ukazivanju na njih od čitatelja ili onih koji žele učiti!Pozdrav svima i sve najbolje za Novu 2008!!!!!
01-01-2008 08:09 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

matowin59 Wrote:Evo i ja se javljam pa pogledajte moju stranicu koju posvećujem osnovama osnova c++-a,dizajn još nije finalan jer radim u suradnji sa kolegom dizajnerom cije stranice sa mojim tutom ce biti za koji dan ili vise,zasad smao ja. Uglavnom hoću pomoći pravim početnicima kakav sam i ja bio a nigdje nisam pravi početak od temelja našao a net-u!
Pokušat ću sva podrućja c++-a dotaknuti!Ponavljam -pisano za početnike!!!
Stranica je :
http://metrobroadband.metronet.hr/helena-drpic
...i kao što rekoh dizajn nije finalan a greske koje se mogu naci su rezultat nekad umora i nadam se ukazivanju na njih od čitatelja ili onih koji žele učiti!Pozdrav svima i sve najbolje za Novu 2008!!!!!

Nije mi baš jasan ovaj tvoj post. Najprije kažeš "Evo i ja se javljam...", a onda nam pokazuješ tutorijale na svojoj stranici Hmmm

01-01-2008 08:48 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)