Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sve najbolje pohvale
Author Message
Gogy Offline
____
*

RE:  Sve najbolje pohvale
hamferus Wrote:Kak ne radi ja sam kliknul i radi

Molim? Confused

EDIT: aha ona adresa, meni ne radi...
EDIT2: aha da nemam flash plugin za novu Operu sam zaboravio instalirat...

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
29-06-2006 12:03 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
id.goPLAY Offline
Novi korisnik
*

Respect momci!
Sta reci na ovo?!

Mladi, znanstveni, zeljni, kreativni, USPJESNI!

Moram reci, da mi se ideja pravo dopada, doduse, nisam nalijetao na druge Web stranice tipa ovog sadrzaja o templates na Bosansko/Hrvatskom jeziku, ali ovaj je sasvim solidan. Po broju postova, vidim da ste tek krenuli, i naravno zelim vam mnogo srece i uspjeha u ovome sto raditi i sve najbolje pohvale vam mogu uputiti.

Sto se ti ce Hurmasice, i njegova 2 tutorijala za PS, moram priznati da je momak jos mlad (‘93 god.) i njegovo znanje za ove godine je izvrsno jer svi znamo da PS nije Paint. Momak ima potencijala i rekao sam ja njemu jos davno da ce nesta biti od njega ako nastavi ovako. Moramo uzeti u obzir, da niko nije tu da mu pokaze kako ce i sta ce raditi vec sve sam uci. Svaka cast!

Nazalost sada nemam vremena da mnogo pisem, ali sam rekao ono glavno. Zelim vam mnogo srece sa ovim sto radite, kao i Hurmi koji se trudio da napravi Screenove i da podjeli to sa nama.
Samo nemojte jedno zaboraviti, u PSu kad nesta uradite, gledali vi history ili ne, nikad nemozete jednu sliku 2 puta istu napraviti!

Pozdravljam vas,
id.goPLAY
DTP Operater

HouseArea - Blog
HouseArea - Coming Soon...
30-06-2006 10:14 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
hurmash1ca Offline
Forum policeman
*

RE: Sve najbolje pohvale
hvala, hvala cika plej...

RTFM!
(This post was last modified: 30-06-2006 11:27 AM by hurmash1ca.)
30-06-2006 11:27 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

Uh, već sam se uplašio kad sam pročito ovako veliki post :) kad ono pohvale Happy Hvala na lijepim željama id.goPLAY

Da forum je još relativno mlad, kad bih se nekako uspjeli izreklamirat... vidim da još dosta ljudi nije ni čulo za Tutorijali.Net, a ja sam dao sve od sebe da se što više izreklamiram, al očito nije dosta...

30-06-2006 12:32 PM
id.goPLAY Offline
Novi korisnik
*

RE:  Sve najbolje pohvale
Gogy Wrote:Uh, već sam se uplašio kad sam pročito ovako veliki post :) kad ono pohvale Happy Hvala na lijepim željama id.goPLAY

Da forum je još relativno mlad, kad bih se nekako uspjeli izreklamirat... vidim da još dosta ljudi nije ni čulo za Tutorijali.Net, a ja sam dao sve od sebe da se što više izreklamiram, al očito nije dosta...

Prijavi se na nekoliko Foruma, koji su jako posjeceni, BiH, Hr, SR, CG...
napravi baner i napisi nekoliko postova, da se vidim baner... mozes jos pored toga naci stranice isto sto pravi raja, slicnog tipa i uradite razmjenu, ti vi reklamirate njih, a oni vas... kad ja zavrsim WebSite (malo ce ti potrajati) mozemo se onda uzajamo reklamirati.

HouseArea - Blog
HouseArea - Coming Soon...
30-06-2006 12:43 PM
Gogy Offline
____
*

RE:   Sve najbolje pohvale
id.goPLAY Wrote:Prijavi se na nekoliko Foruma, koji su jako posjeceni, BiH, Hr, SR, CG...
napravi baner i napisi nekoliko postova, da se vidim baner...

Već napravio, neću sad reklamirat te forume ali na dosta njih imam link u potpisu a i dao sam onak jedan topic o stranici.
I ne samo ja nego i Admin (Leviathan) i članovi tima (M3lkor i daMassa) imaju potpise na forumima...

Quote: mozes jos pored toga naci stranice isto sto pravi raja, slicnog tipa i uradite razmjenu, ti vi reklamirate njih, a oni vas...

i to sam već napravio s nekima, mada ne mogu baš sa svima jer dosta sajtova ili je suviše nekvalitetno odnosno napravljeno preko noći, ili su kvalitetni sa puno posjeta pa ne podržavaju razmjenu bannera ili linkova nego samo plaćeni marketing

Quote:
kad ja zavrsim WebSite (malo ce ti potrajati) mozemo se onda uzajamo reklamirati.

Hvala, bi to vrlo lijepo od tebe. Palac-gore

30-06-2006 12:51 PM
Leviathan Offline
Forumaš

Hvala na pohvalama id.goPLAY sretno i sa tvojom stranicomPalac-gore
30-06-2006 01:07 PM
daMassa Offline
Novi korisnik
*

id.goPLAY, ti si pravi covjek. Znas preopznati trud koji je ulozen u sve ovo i znas potaknuti na daljni rad...

Pohvale za tvoj post pohvale nama Hammer

Push it to the limit!
02-07-2006 12:23 AM
L1b3rat0r Offline
Novi korisnik
*

Momci svaka vam cast vidi se da znate posao.Inace tutoriali su vrh vrhova.Stvarno svaka cast.
02-07-2006 10:49 PM
Leviathan Offline
Forumaš

hvala L1b3rat0rPalac-gore
03-07-2006 10:17 AM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)