Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pitanje u vezi web dizajna
Author Message
stoljnjak Offline
Novi korisnik
*

pitanje u vezi web dizajna
pozzz... znaci... ja odaberem bijelu pozadinu i na njoj radim dizajn.. ubacujem slike..... textove... ali zanima me zasto je web tako mali.. neki mali kockasti....jucer kad sam radio izabro sam velicinu 1000, 700.
danas kad otvorim to sacuvano manji je... pa me zanima kad prebacim u dreamweaver... ocu li tamo moci povecati da mi bude preko cijelog ekrana.. kako je meni ovaj forum... u dreamweaveru mislim isprogramirati.. ubaciti login i slicno.. a ovdje samo dizajn radim... :S
11-03-2012 04:36 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

RE: pitanje u vezi web dizajna
Postavi ovdje screenshot toga u Photoshopu, jer ovako napamet je teško reći što je točno smanjeno.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |

Radar404 <- moj blog
11-03-2012 05:11 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
stoljnjak Offline
Novi korisnik
*

http://i39.tinypic.com/358t4iu.png evo slika.

znaci, jos trebam zastavice ubacit.. pa cu u dreamweaveru prek otoga prevoditelj napraviti za sajt..

nije mi jasno zbog cega je tak malo... a zelim jos dole ubacivat nesto malo. u cemu grijesim ?
11-03-2012 06:55 PM
kecko Offline
Forumaš

zoom ti je na 66% ako želiš vidjeti stvarnu veličinu promjeni na 100% širina 1000 ti je ok za web sajt bolje da se ne mučiš sa 100% širine, pogotovo kad imaš puno pozadinskih slika...
12-03-2012 09:48 AM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)