Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cijena web stranice
Author Message
drazen165 Offline
Novi korisnik
*

cijena web stranice
pozdrav

imam pitanje
izradio bih web stranicu, koristeći web predložak kojeg bi prilagodio potrebama. koristio bih wordpress kao cms.
imao bih osnovno: početna, o nama, kontakt, galerija slika.
web stranica bi koristila mysql za "vađenje" nekih podataka po potrebi

kolika bi bila cijena navedene web stranice, po vamaHmmm?
02-01-2012 02:53 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kecko Offline
Forumaš

RE: cijena web stranice
Znači tvoj posao bi ustvari bio instalacija wordpressa i konvertiranje već postojećeg predloška u wordpress predložak...
Mislim da to ne bi trebao puno naplatiti jer ustvari jedini pravi posao je ova konverzija već postojećeg templatea u wordpress što ne znam koliko je komplicirano, pa ne mogu niti reči... Recimo da ovo sve bez wordpressa i MySQL-a ovih par stranica, ako si koristio template ne bi trebao računati više od par sto kuna pošto tu nema više od pola sata, sat vremena posla, u biti jedini posao vrijedan naplačivanja ovdje mi izgleda ovo konvertiranje predloška u wordpress predložak, ali i to bi trebalo biti full jednostavno za onoga ko zna tako da ovo nikako ne bi trebalo biti više od 500kn.
03-01-2012 10:46 AM
casanova Offline
Novi korisnik
*

vjerovatno nekoj budali to radis tako da mozes da naplatis jedno 75- 100 eura zavisi kolika je covjek budala He he

haha
al fakat, koristis wp, wp template, i samo malo doradis sto je lagano.. mozda max 2h posla sa trazenjem templatea.. ma slobodno naplati 100 eur.. kazes ozbiljan posao, dinamicka stranica, CMS fazoni i et He he
04-01-2012 12:08 AM
drazen165 Offline
Novi korisnik
*

(04-01-2012 12:08 AM)casanova Wrote:  vjerovatno nekoj budali to radis tako da mozes da naplatis jedno 75- 100 eura zavisi kolika je covjek budala He he

haha
al fakat, koristis wp, wp template, i samo malo doradis sto je lagano.. mozda max 2h posla sa trazenjem templatea.. ma slobodno naplati 100 eur.. kazes ozbiljan posao, dinamicka stranica, CMS fazoni i et He he

ma jasno mi je da je to nikakav posao, zato i ne znam kako reći da to nešto može i koštati.
koliko bi koštala uopće izrada novog predloška, unikatnog ali da radi pod wordpress-om uz sve navedeno (galerija slika, kontakt forma s validacijom, korištenje baze...) ?
(03-01-2012 10:46 AM)kecko Wrote:  Znači tvoj posao bi ustvari bio instalacija wordpressa i konvertiranje već postojećeg predloška u wordpress predložak...
Mislim da to ne bi trebao puno naplatiti jer ustvari jedini pravi posao je ova konverzija već postojećeg templatea u wordpress što ne znam koliko je komplicirano, pa ne mogu niti reči... Recimo da ovo sve bez wordpressa i MySQL-a ovih par stranica, ako si koristio template ne bi trebao računati više od par sto kuna pošto tu nema više od pola sata, sat vremena posla, u biti jedini posao vrijedan naplačivanja ovdje mi izgleda ovo konvertiranje predloška u wordpress predložak, ali i to bi trebalo biti full jednostavno za onoga ko zna tako da ovo nikako ne bi trebalo biti više od 500kn.

hvala ti na odgovoru. mislio sam da je ta cijena (do 500 kn) najrealnija.
(This post was last modified: 04-01-2012 09:16 AM by drazen165.)
04-01-2012 09:05 AM
Kerber Offline
_
*

(04-01-2012 09:05 AM)drazen165 Wrote:  koliko bi koštala uopće izrada novog predloška, unikatnog ali da radi pod wordpress-om uz sve navedeno (galerija slika, kontakt forma s validacijom, korištenje baze...) ?

Unikatan wordpress predložak osnovni (bez dodatnih sidebarova, bez custom fields...) nekih 300$. Plus da to sve posložiš, kreiraš stranice ubaciš sadržaj instaliraš osnovne plugine još 150-200$.

Pa pretvaraj u kune :)

FGD!

Pravila foruma - pročitajte prije nego pitate
15-01-2012 02:30 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kecko Offline
Forumaš

(15-01-2012 02:30 AM)Kerber Wrote:  
(04-01-2012 09:05 AM)drazen165 Wrote:  koliko bi koštala uopće izrada novog predloška, unikatnog ali da radi pod wordpress-om uz sve navedeno (galerija slika, kontakt forma s validacijom, korištenje baze...) ?

Unikatan wordpress predložak osnovni (bez dodatnih sidebarova, bez custom fields...) nekih 300$. Plus da to sve posložiš, kreiraš stranice ubaciš sadržaj instaliraš osnovne plugine još 150-200$.

Pa pretvaraj u kune :)

To je realna cijena možda u inozemstvu za USA i EU gdje su cijene usluga puno veće nego kod nas i to je cijena kojom bi neka tvrtka uradila design i/ili na ugovor što nije baš usporedivo...
(This post was last modified: 16-01-2012 09:24 AM by kecko.)
16-01-2012 09:22 AM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)