Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na koji način zarađuje vlasnik warez stranice
Author Message
crnitomo Offline
Novi korisnik
*

Na koji način zarađuje vlasnik warez stranice
Pošto se u zadnje vrijeme srećem sa sve više wareza na netu zanima me kako se vlasniku isplati imati takvu stranicu jer koliko sam čuo da zarađuju najviše oni koji uploadaju na njegovu stranicu.To mi malo bez logike,zašto bi držao stranicu na kojoj drugi zarađuju a ja moram plaćati domenu i hosting.Ima li koga malo bolje upoznatog s time pa da mi malo bolje to objasni.
Možda će nekom biti glupo to pitanje,al sam stvarno neupućen u to

PS.

Nadam se da s tim pitanjem neću prekršiti pravila foruma.
16-12-2011 12:10 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kecko Offline
Forumaš

RE: Na koji način zarađuje vlasnik warez stranice
Ako se uploadanjem zarađuje, pa valjda onda i vlasnik sajta najviše uploada...
S druge strane tu su i reklame, adsense vjerojatno ne prolazi, ali ima i drugih servisa koji ne brinu kakav je sadržaj na stranicama...
Sve te Warez stranice više manje počivaju na torrentima i file sharing servisima, tako da su cijene hostinga simbolične, a cijena domene da i ne pričamo...

Uglavnom sve ovo za upload ti se u 90% slučajeva ne koristi, te se ide primarno na zaradu od reklama...
(This post was last modified: 16-12-2011 10:57 AM by kecko.)
16-12-2011 10:54 AM
crnitomo Offline
Novi korisnik
*

(16-12-2011 10:54 AM)kecko Wrote:  Ako se uploadanjem zarađuje, pa valjda onda i vlasnik sajta najviše uploada...
S druge strane tu su i reklame, adsense vjerojatno ne prolazi, ali ima i drugih servisa koji ne brinu kakav je sadržaj na stranicama...
Sve te Warez stranice više manje počivaju na torrentima i file sharing servisima, tako da su cijene hostinga simbolične, a cijena domene da i ne pričamo...

Uglavnom sve ovo za upload ti se u 90% slučajeva ne koristi, te se ide primarno na zaradu od reklama...

Da,al tkoje reklame reklame kad sve normalne stranice ne podržavaju warez
16-12-2011 01:02 PM
kecko Offline
Forumaš

Jedno je što oni kažu da ne podržavaju, a drugo je koliko se gleda kroz prste :))
To sve ovisi od stranice do stranice i snalažljivosti vlasnika, mislim da ne postoji tu neki uzorak primjenjiv svima ko npr adsense...
16-12-2011 02:21 PM
Gogy Offline
____
*

Puno foruma i torrent stranica nemaju nikakve reklame već žive isključivo od donacija korisnika.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |

Radar404 <- moj blog
16-12-2011 02:41 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)