Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook timeline
Author Message
danielvast Offline
Forumaš

Facebook timeline
Pozz ljudi, evo malko da razbijem monotoniju na forumu :) sto mislite o ovome projektu od strane socijalnog giganta Facebooka, u novije vrijeme mi se cini ja je ovo mozda jedini novi dio facebooka koji ne posjeca na G+ ili na twitter... Što vi mislite ja osobno sam uspio testirati i sučelje mi se cini u redu (manje vise), ali opet mi nekko nem profinjenosti i elegancije koje ima google+ i takodjer potpuni nedostatak uredivanja sadržaja mi vec ide na zivce, ja sam osobno ocekivao malo vise od toga da sve podatke iz baze poredaju po datumu i podjele u 2 kolone jedino sto mi se svidja je malko su popustili oko uredivanja izgleda profilne stranice pa se moze staviti pozadinska slika (ali opet pod njihovim uvjetima).

"When all else fails, read the manual."
(This post was last modified: 25-09-2011 04:57 PM by danielvast.)
25-09-2011 04:56 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

RE: Facebook timeline
Uff... nekako mi je promakao ovaj topic He he

Nisam testirao Timeline. Čekam da mi ga oni "postave". Tako da nemam još mišljenja o tome. Vidjet ćemo kako će biti, ali mislim da ništa ne može biti gore od trenutnog.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
30-09-2011 11:34 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Morrissey Offline
Forumaš

Gledo sam keynote i nisam oduševljen, dobivam snažan dojam da oni sami više ne znaju što rade, to se vidi po samom sučelju. Facebook postaje takav bloat da mu ne gine slična sudbina ko i MySpaceu.
01-10-2011 12:57 PM
danielvast Offline
Forumaš

evo jedan clanak na ovu temu http://goo.gl/Ef5J5 misle da prave revoluciju po meni prave glupost.

04-10-2011 05:18 PM
Morrissey Offline
Forumaš

(04-10-2011 05:18 PM)danielvast Wrote:  evo jedan clanak na ovu temu http://goo.gl/Ef5J5 misle da prave revoluciju po meni prave glupost.

potpisujem
05-10-2011 07:07 PM
danielvast Offline
Forumaš

Ako zelimo da nesto podjelimo sa svijetom to i radimo da to netko drugi radi za nas na osnovu posjecenih stranica to po meni nije nimalo drukcije od nekakvog spyware-a mislim da se tu duboko narusava privatnost, automatsko dijeljenje mi je nekako neprobavljiva ideja, barem meni.

05-10-2011 07:34 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)