Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google+
Author Message
Gogy Offline
____
*

Google+
Da li je netko probao Google+

Kakav vam se čini? Meni je osobno super, pogotovo interaktivni notificationi i Hangout.

Notificiationi se nalaze (ili će se nalaziti) na svim Googleovim servisima, tako da npr. čitate mail u Gmailu
i vidite da imate komentar na vaš post, možete odgovoriti na komentar bez da izlazite iz Gmail-a,
sve se obavi preko interaktivnog notification prozora.

Hanguout je isto zakon stvar, video konferencije bez dodatnih programa. Potrebno je imati samo browser i plugin za njega.

Koja su vaša mišljenja o Google+ ?

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
02-07-2011 02:53 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
danielvast Offline
Forumaš

RE: Google+
Pa prvo sto sam pomisio kad sam vidio ovaj post je : "O ne ne jos jedan Wave ili Buzz" ali kad sam malo pogledao ideja mi se cini super svidja mi se cinjenica da je sve centralizirano sve je na jednom mjestu, citao sam u posljednje vrijeme da rade na necem velikom necemu sto ce pruziti konkurenciju socijalnim gigantima, i koliko sam vidio debelo su se počeli truditi oko dizajna(izgleda) sučelja, definitivno je Google počeo ulaziti u socijalne vode, koliko ce se zadrzati u tim vodama vidjet cemo. :)

"When all else fails, read the manual."
(This post was last modified: 02-07-2011 05:06 PM by danielvast.)
02-07-2011 05:01 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Morrissey Offline
Forumaš

Dizajan I'm dosada nikad nije bio jaca strana. U guglu ipak rade vecinom gikovi. Ne znam da li ste znali zanimljivu cinjenicu da je jednom dizajner napustio google jer se nisu mogli odlucit za nijansu plave pa su je trazili pomocu naprednih algoritama XD

Google+ mi se ne cini kao nesto sto bi ozbiljno ugrozilo Facebook za sada jer nije tolko za mladu tkz kul publiku koju reklamiraju Facebook ili Apple.

Trebat ce vremena da ispoliraju i nauce na greskama te da naprave proces bezbolne tranzicije, a da...jos samo jedna sitnica - IME.
(This post was last modified: 03-07-2011 06:29 AM by Morrissey.)
03-07-2011 06:28 AM
schmrz Offline
____
*

Google je zaposlio (bivšeg) apple dizajn guru-a Andy-a da radi na novom izgledu Google+ i još nekih servisa. Dizajn je odličan, ne znam šta je problem :\ Mislim da ljudi više iz navike govore da google nema pojma o dizajnu, a zapravo je odličan novi izgled.

Edit: jedino što mi se ne sviđa je to što ima previše informacija kod prikaza komentara...

I have no drinking problems. I drink. Get drunk. Fall down. NO PROBLEM
Registered As Linux User #484215
Moj skromni blog
Savjet za buduće programere: ovdje
03-07-2011 01:36 PM
mini programer Offline
Novi korisnik
*

Ne vjerujem da će biti bolji od fejsa, mslm da će biti nešto kao twitter i myspace
03-07-2011 02:25 PM
danielvast Offline
Forumaš

Slazem se kolega schrmz dizajn je odličan al ne samo dizajn Google+ nego google.a opcenito uvijek su stavljali funkcionalnost ispred dizajna, ali sa takvim pristupom mozes postici tek toliko naravno ovdje mislim vizualni dizajn sučelja, ljudi koliko god is se svidjala funkcionalnost dizajn u tome igra veliku ulogu bar po mome mišljeni, samo kazem da su se u zadnje vrijeme poceli vise baviti dizajnom a ne samo funkcionalnošću nisam osobno jos imao prilike testirati sučelje ali koliko vidi sa funkcionalnošču kao inače ne rezočavaraju. Ljudi su već koliko vidim pokazali interes za pozivnice, nadam se da nece razocarati. Namigivanje

@Kolega Morrisey slažem se za ime meni osobno google+ nista ne govori mozda su trebali tu više truda uložiti :)

(This post was last modified: 03-07-2011 03:23 PM by danielvast.)
03-07-2011 03:20 PM
Morrissey Offline
Forumaš

Novom dizajnu ništa ne fali, ali ako želite loš primjer pogledajte samo Google Books.

Ne znam tko govori iz navike da netko ima loš dizajn, al bili su notorni po tom jer nisu dizajneri nego gikovi, iz toga razloga su počeli korektirat taj imiđ i vršit izmjene i zapošljavat prave ljude. Vanilla Android je izgledao užasno kad je izašao u prvoj verziji, a danas je intuitivan i lijep.
03-07-2011 06:49 PM
mini programer Offline
Novi korisnik
*

ja sam dobio pozivnicu od google-a da budem njihov tester, i sad mogu pozivati prijatelje, ako netko hoće pozivnicu neka mi da svoj e-mail
06-07-2011 10:52 AM
danielvast Offline
Forumaš

Moze meni jedna pozivnica @dvasic1[at]gmail[dot]com
Unaprijed hvala

09-07-2011 12:06 PM
casanova Offline
Novi korisnik
*

posalji i meni.
scorpio_hus@hotmail.com
09-07-2011 12:58 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)