Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trebam neki besplatni server za browser igru.
Author Message
r0tring Offline
Redoviti posjetitelj
**

RE: Trebam neki besplatni server za browser igru.
(16-05-2011 09:52 PM)Mobiii Wrote:  Htio bi crtati neku planetu kao u ogame, neke brodove i slično, ne želim ništa PRO, onako, tek da bude neka slika, koji program mi preporučujete ?

Photoshop.

(16-05-2011 09:52 PM)Mobiii Wrote:  Htio bi kad igrač uđe u račun da odmah dole pišu vijesti igre, znači da ja samo kao i ovdje na forumu upisujem neku rečenicu. Znači, kako bih to izveo ? kakav code bi išao ?

U php fajl računa na dno ubaciš formu sa textarea-om i na sumbit forme šalješ text u php fajl koji sve to spremi u bazu podataka (predpostavljam da igra koristi MySQL).

(16-05-2011 09:52 PM)Mobiii Wrote:  Skužio sam, ja kao administrator, imam opcije kao, davanja kredita, povećivanja levela drugim igračima, ali nemam dodjeljivanja GM-, pa me zanima kako bih to učinio ?

Napraviš novu tablicu u bazi podataka sa dvije kolone: `IdIgraca` i `GM`. Na `IdIgraca` staviš index. Onda u php fajlu administracije jednostavno napraviš formu preko koje modificiraš te dvije kolone.
16-05-2011 11:05 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kecko Offline
Forumaš

RE: Trebam neki besplatni server za browser igru.
Nemam pojma što si točno htio/hoćeš, pismenost ti nije vrlina.
Uglavnom za bilo kakvo dodavanje/editiranje kod većeg projekta treba biti jako dobro upučen u projekt i u samo programiranje naravno. Jednom mišlju, ne vjerujem da si dovoljno kompetentan da ovo napraviš. U svakom slučaju sretno i bez uvrede, jer ovo ti je dobroćudan savjet i možda najbolji koji ti je upućen. Svaki poveći projekt ima svoje funkcije, svoj framework kojeg treba poprilično dobro poznat da bi mogao u njemu raditi, za programiranje i poznavanje OOP-a opće neću ni govorit.
17-05-2011 08:10 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)