Poll: Želim vidjeti više o...
3D (modeliranje, riganje, animiranje, rađenje igri, specijalnih efekta)
Programiranje (desktop i web)
Multimedija (realizacija audio i video uradaka pomoću komercijalnih i nekomercijalnih alata kao što su Photoshop, Adobe After Effects, Gimp, Kdenlive)
Office (komercijalni i nekomercijalni kao što su Microsoft Office i LibreOffice)
OS specific (savjeti, reviewi itd. Windows, Mac, Linux)
Web Design (od ideje do realizacije)
[Show Results]
Note: This is a public poll, other users will be able to see what you voted for.
Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2?
Author Message
zero Offline
Forumaš

RE: [ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2?
(10-05-2011 11:23 AM)schmrz Wrote:  @zero: Bavim se i ja elektronikom, imam i dva programera (jedan za PIC-ove i jednu Maple razvojnu ploču). Trenutno skupljam alatke da se vratim opet u svijet elektronike. Pravim UV kutiju za osvjetljivanje, uzeo sam bušilicu. Moram još nabaviti i onaj vertikalni držač za bušilicu, kako god da se zove He he Usput ću pisati na blogu o svim koracima koje sam pravio. Ideja nije loša, samo se bojim da nemamo kritičnu masu da bi to uopšte zaživilo.

Upravo tako. Zasada neznam niti jednu kvalitetnu stranicu (sto ocekujem od v2 kada zazivi (ako zazivi Dobar)) iz nasih zemalja koja bi se bavila tim stvarima. Mislim da bi upravo to privuklo dosta ekipe, pogotovo u tom svijetu elektronike.

Off: Nisam ja stigao do ARM-a (doduse nisam stigao novcano, ne mentalno). Inace, obozava Arduino. Osim Arduino Dueminalove ne posjedujem nikoji (kupljeni) programer. Sve ih sam izradjujem. Cak niti Arduino vise ne mislim kupovati, vec ga jednostavno stavim na bilo koji 8 bitni Atmelov mikrokontroler.Trenutni projekt je hakiranje webkamerice. Nadam se da cu uspjeti dobiti duge ekspozicije i da cu ukloniti amp glow. Samo mi fali alata za rad sa smd dijelovima. Moram vise napraviti novu posiljku...

Brzo. Jeftino. Kvalitetno. Izaberi dva!
14-05-2011 01:24 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Messages In This Thread
RE: [ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2? - zero - 14-05-2011 01:24 AM

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)