Poll: Želim vidjeti više o...
3D (modeliranje, riganje, animiranje, rađenje igri, specijalnih efekta)
Programiranje (desktop i web)
Multimedija (realizacija audio i video uradaka pomoću komercijalnih i nekomercijalnih alata kao što su Photoshop, Adobe After Effects, Gimp, Kdenlive)
Office (komercijalni i nekomercijalni kao što su Microsoft Office i LibreOffice)
OS specific (savjeti, reviewi itd. Windows, Mac, Linux)
Web Design (od ideje do realizacije)
[Show Results]
Note: This is a public poll, other users will be able to see what you voted for.
Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2?
Author Message
schmrz Offline
____
*

RE: [ANKETA] Kakve tutorijale najviše želite na V2?
@zero: Bavim se i ja elektronikom, imam i dva programera (jedan za PIC-ove i jednu Maple razvojnu ploču). Trenutno skupljam alatke da se vratim opet u svijet elektronike. Pravim UV kutiju za osvjetljivanje, uzeo sam bušilicu. Moram još nabaviti i onaj vertikalni držač za bušilicu, kako god da se zove He he Usput ću pisati na blogu o svim koracima koje sam pravio. Ideja nije loša, samo se bojim da nemamo kritičnu masu da bi to uopšte zaživilo.

I have no drinking problems. I drink. Get drunk. Fall down. NO PROBLEM
Registered As Linux User #484215
Moj skromni blog
Savjet za buduće programere: ovdje
10-05-2011 11:23 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kerber Offline
_
*

(08-05-2011 10:44 PM)Morrissey Wrote:  Zaintrigiran sam, osobno bi volio vidjeti nešto malo kompliciranije što se tiče toga.

Evo ja cu vec početi, sa video tutorijalom, Kreiranje web predloška (PSD), pa kad bude v2 onda je lako dodati...

FGD!

Pravila foruma - pročitajte prije nego pitate
10-05-2011 01:17 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tetrapak Offline
Redoviti posjetitelj
**

(10-05-2011 11:23 AM)schmrz Wrote:  @zero: Bavim se i ja elektronikom, imam i dva programera (jedan za PIC-ove i jednu Maple razvojnu ploču). Trenutno skupljam alatke da se vratim opet u svijet elektronike. Pravim UV kutiju za osvjetljivanje, uzeo sam bušilicu. Moram još nabaviti i onaj vertikalni držač za bušilicu, kako god da se zove He he Usput ću pisati na blogu o svim koracima koje sam pravio. Ideja nije loša, samo se bojim da nemamo kritičnu masu da bi to uopšte zaživilo.
To se traži Happy
...zero baš se ovih dana pitam di si ti nestao?! Namigivanje
10-05-2011 05:42 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kerber Offline
_
*

Joj jes ovaj Gogy lud nema šta, kao da radi u microsoftu. Svaki mjesec kreira novu temu koja se odnosi na novu verziju tut.net v2 i tako 2 godine :P
Salim se...

Super je sto se vraća stara raja, fali hurma, lev, i jos neki :)

FGD!

12-05-2011 10:22 PM
Gogy Offline
____
*

Malo bolje pogledaj tko je autor ovog topica He he Ovo apsolutno nema veze samnom.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
12-05-2011 10:55 PM
Kerber Offline
_
*

Sorry :) Čujem da gledaš puno dokumentaraca (ma šta to značilo :) ) pogledaj "Pamćenje vode" ima na youtube u partovima.
Ma nek si ti blog pokrenuo haha, uglavnom smo u kontaktu ako trebadne logistička pomoć F1 :)

FGD!

12-05-2011 11:20 PM
Morrissey Offline
Forumaš

Happy
13-05-2011 12:21 AM
Gogy Offline
____
*

Jel ti to hoćeš natuknuti da ja ništa ne radim? He he

13-05-2011 12:57 AM
kecko Offline
Forumaš

(13-05-2011 12:57 AM)Gogy Wrote:  Jel ti to hoćeš natuknuti da ja ništa ne radim? He he

Moje mišljenje je, makar mi je svejedno za v2.0 ili što već, da bi se već stigao isprogramirati svemirski brod, a ne lagani cms He he kužim lijenost, nedostatak vremena i to, ali pretjeraste He he
13-05-2011 08:09 AM
Gogy Offline
____
*

Jebiga stari moj... tako je to kad nemaš nekog poticaja. Najgore je u biti to što se neda radit ako obadvoje ne radimo. Npr. kada su meni bili ispiti za faks, Schmrz nije radio. Kada su njemu ispiti bili prošli mjesec ja isto nisam radio. Ali dobro, pozitivno je to što sad obadvoje radimo aktivno i dosta posla smo ovih dana napravili. Kad jednom krenemo pomislim si kak u tjedna možemo bit gotovi. E al onda dođu obaveze, pa malo ljenost i tako stalno u krug.

Ali eto to-do lista je sve manja i manje. Najviše me strah IE-a. I dizajna za kojeg nikako da se dogovorimo.

13-05-2011 08:45 AM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)