Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako istaknuti oglas i kako postaviti eTarget ?
Author Message
Mobiii Offline
Banned

Kako istaknuti oglas i kako postaviti eTarget ?
Pozdrav svima ! moja starnica http://www.chatcro.com.hr. i na njoj mislim ispod chata staviti etarget oglase, registrirao sam se, napravio par oglasa, al neznam odakle izvući code i zalijepiti ga.
I da, želio bih oglasiti svoju web, kad netko napiše u google pretraživać "Chat" da moj bude odma prvi s narančastom bojom, koliko košta to i odakle naručiti. Hvala svima i oprostite na stupid temu.Palac-gore
23-04-2011 01:16 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

RE: Kako istaknuti oglas i kako postaviti eTarget ?
(23-04-2011 01:16 AM)Mobiii Wrote:  Pozdrav svima ! moja starnica http://www.chatcro.com.hr. i na njoj mislim ispod chata staviti etarget oglase, registrirao sam se, napravio par oglasa, al neznam odakle izvući code i zalijepiti ga.

Nisam registriran na etarget ali pretpostavljam da krivo gledaš, vjerojatno sekciju u kojoj si ti oglašivač. Moraš negdje naći sekciju za prikazivanje oglasa drugih oglašivača na vlastitoj stranici.

(23-04-2011 01:16 AM)Mobiii Wrote:  I da, želio bih oglasiti svoju web, kad netko napiše u google pretraživać "Chat" da moj bude odma prvi s narančastom bojom, koliko košta to i odakle naručiti. Hvala svima i oprostite na stupid temu.Palac-gore

Da bi bio prvi na Googleu za pojam "Chat" ne košta ništa, ali realno ti nikad nećeš biti prvi za taj pojam jer je konkurencija ogromna. Radje pucaj na neki drugi pojam. Npr. "zabavni chat" ili tako nešto. Da bi bio prvi za taj pojam moraš poraditi na SEO-u, dakle offline i online optimizacija (proguglaj te pojmove).

Ovo sa narančastom bojom nema smisla... takvo što ne postoji, odnosno svi linkovi na Google-u su jedne boje.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |

Radar404 <- moj blog
23-04-2011 11:28 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mobiii Offline
Banned

Nekužim, kako nepostoji ? pa normalno da to postoji, znao sam vidjeti par web stranica da su prvi i narančastom bojom, to su google kuponi, jedan košta oko 300kn, postoji, isto tako kad si reko da je moj frend budala zbog onog ranga, ali taj rang je pravi Palac-gore
Hmm, mislim nekužim, očito sam u krivu..
(This post was last modified: 23-04-2011 04:33 PM by Mobiii.)
23-04-2011 04:00 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gogy Offline
____
*

To nije rang, niti ima bilo kakve veze sa rangiranjem. To je plaćeni oglas preko AdWords programa. Koliko ja znam, za to nema fiksne cijene nego se oglašivači natječu tko će više ponuditi za jedan klik. Ako ti platiš 5$ za jedan klik, a ja platim 6$, moj oglas će se prikazati (ako su i meni i tebi oglasi relevantni za upisani pojam).

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |

Radar404 <- moj blog
23-04-2011 09:09 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)