Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izrada stranice preko Photoshop
Author Message
Mobiii Offline
Banned

Izrada stranice preko Photoshop
Pozdrav, naručio sam hosting i domenu, ali ja trebam na hosting ubaciti običnu web stranicu, na toj stranici bi bio samo xat chat.. i ništa više.. i malo bi dizajnirao stranicu da izgleda ljepše... mene sad zanima dal ja mogu skinut photoshop i napraviti najobčniju stranicu i malo ubacit slike u nju.... sve ću to stavit na hosting od infonenet.hr...
Moze usput link za skidanje pohotosop najnoviju verziju.... i kad intalliravam dreamweaver adobe me trazi cod koji trebam upisati.... ja ga neznam i kako doci do njega.. hvala svima... by pocetnik
17-03-2011 03:19 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mobiii Offline
Banned

RE: Izrada stranice preko Photoshop
Molim da mi hitno pomognete... hvala unaprijed :)
17-03-2011 03:21 PM
Morrissey Offline
Forumaš

Odgovor je; možeš, s relativnom lakoćom.

Link za Photoshop Demo verziju (ako postoji) da, ali na ovom forumu je zabranjeno piratstvo.

Traži te vjerojatno registracijski kod, za to pogledaj ovu moju prethodnu rečenicu.

Najlakše je doći do njega tako da kupiš punu verziju s čim i podupireš developere koji su radili na tome, ako ti to ne odgovara prijeđi na open source.
(This post was last modified: 17-03-2011 05:47 PM by Morrissey.)
17-03-2011 05:46 PM
Mobiii Offline
Banned

Ej hvala Morrissey, no ništa od photoshopa, odlučio sam se za Web Page Marker, dosta jednostavan, ima one opcije koje mi trabaju baš, banneri itd... kad napravim prebacit cu to na hosting od infonet.hr.... i kasnije ubaciti chat ako znam He he
17-03-2011 06:46 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)