Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaraditi na forumu itd?
Author Message
JOVICS Offline
Novi korisnik
*

RE: Zaraditi na forumu itd?
Ajmo sve ispočetka He he
Mlad sam i imam 15 godina.
No tamo piše da nesmijem ispod 18 imati. pa neznam dal će to šljakati.
No kako bi ja primao novac? preko ćega?
Možeš mi dati molim te link za neku izradu weba.
31-10-2010 10:10 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
zero Offline
Forumaš

Iznenadio bis se, no upravo se nalazis na sajtu s tutorijalima za web dizajn. Evo, ako ne vjerujes, pogledaj i sam:
http://www.tutorijali.net/

He he Kada svladas te osnove, slijedi ti ponavljanje, ponavljanje, isprobavanje, sve dok ne dodjes do razine znanja kada sam mozes izraditi sajt. Tada tek mozes razmisljati o zaradi.

BTW. Ako te bas zanima, ne nece raditi osim ako regas na roditelje, starijeg brata/sestru, ujka, strinu, djeda, baku... You get it.

Brzo. Jeftino. Kvalitetno. Izaberi dva!
31-10-2010 10:20 PM
JOVICS Offline
Novi korisnik
*

A ti imaš 14 god.
31-10-2010 10:34 PM
Morrissey Offline
Forumaš

Dragi moj, mani se ti čorava posla.

Osim ako nemaš neku uber dobru ideju za web kojom možeš zaradit, sve ostalo je bezveze.
Od oglašavanja češ si jedino moć priuštit koka kolu na kraju mjeseca.

Od kud ti ovakve ideje?

Ispričavam se ako zvučim previše grubo ali vidim da si mlad i naivan, znaj da moraš ponudit ljudima prvo neki sadržaj da imaju razlog posjećivat tvoju stranicu. Nemoj imat lažne nade. Nemoj ni nasjedat na one fore tipa plaćanje za klikanje oglasa na tim "specijalnim" stranicama jer to je sve laž.

Pogledaj sve ove uspješne stranice i prouči što im je zajedničko, tko zna, možda jednog dana ti napraviš iduću veliku stvar.
(This post was last modified: 31-10-2010 10:52 PM by Morrissey.)
31-10-2010 10:47 PM
zero Offline
Forumaš

JOVICS Wrote:A ti imaš 14 god.

Kada vec istrazujes, pogledaj kada sam se prikljucio forumu. A jos sam i prije toga mjesecima istrazivao i ucio. 4+ godina, pa jos uvijek ne mislim da cu tako lako doci do zarade kao sto ti mislis.

31-10-2010 11:30 PM
kecko Offline
Forumaš

1. Ne možeš za svaki klik dobiti lovu, dobiješ za svaki klik na reklamu koju si postavio na sajt
2. Prvo treba napraviti web stranicu, postaviti ju na hosting i izreklamirat ju.
3. Neke prevare ti neće prolazit, pa si dobro pročitaj pravila google adsensea ako ideš s time.
4.One sve gluposti tipa da ćeš zaraditi pun k love u kratko vrijeme zaboravi, Web je poprilično zasićeno tržište i nećeš ništa lakše zaradit lovu nego u nekim drugim područjima.

Tebi možda izgleda da bilo ko pukne sajt na web i zarađuje, ali to je jako daleko od istine. 95% web stranica se muči da uopće reklamama pokrije troškove, a samo 5% ih zarađuje onako pravo :)
02-11-2010 08:31 AM
zero Offline
Forumaš

5%? Optimista xD

02-11-2010 02:45 PM
kecko Offline
Forumaš

Propale stranice, blogove, ostale free stvari i neprofitne udruge ne računam, samo trenutno aktivne stranice. Makar i to sam jako puno rekao, prije bi bilo ispod 1% :)
02-11-2010 03:22 PM
picopevac Offline
Novi korisnik
*

hehhehe...pa ja nekako ne vjerujem u te stvari da se za svaki klik dobije neka lova.NIsu to sad ogromne pare,što ti ja znam.
Ali ako ti sajt uspije u popularnosti i što veći broj ljudi ga pogleda, onda zarada sigurno može biti ozbiljnija.. :)
Volio bi se i ja upoznat sa tim stvarima, samo nisam baš nadaren za informatiku i tu vrstu tehnologije... :(
04-02-2011 03:31 PM
kecko Offline
Forumaš

JOVICS Wrote:preko kojeg programa da pocenem raditi web na kojoj bi za svaki klik dobio nekaj love... i kako mi dolaze novci to nekuzim...
od kog da kupim neki forum a da zaradujem...ima jedan covjek forum ArenaWii i zaraduje za svaki klik..jel to moguce ili on samo izmislja' hvala lijepa

nema to veze s tvojim webom, mislim ima i to velike, ali na kontra drugi način nego ovdje formulirano pitanje. Ako imaš zanimljiv web di imaš puno posjetioca, onda staviš reklame na sajt i od toga zarađuješ, ali to je puno manje nego što ti (vjerujem) očekuješ. Bez truda ništa
06-02-2011 10:30 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)