Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektronika
Author Message
zero Offline
Forumaš

Elektronika
Bilo bi dobro kada bi se kao kategorija tutorijala i kategorija foruma dodala elektronika. Nemamo niti jednu dobru domacu stranicu s takvim stvarima. Mislim da bi ovo donjelo mnogo nove populacije na Tutorijali.net. Izmedju ostalog, kako su tutorijali ovdje vezani za kompjutere, niti elektronika nije daleko od toga. A kamo li PIC ili AVR koje zovemo malim kompjuterima :)

Sto mislite?

Brzo. Jeftino. Kvalitetno. Izaberi dva!
10-08-2010 07:28 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
r0tring Offline
Redoviti posjetitelj
**

RE: Elektronika
Ideja ti je ovakva Palac-gore
Iako imamo kolege sa elektronika.ba ne bi bilo loše otvoriti i ovdje kategoriju elektronika.
10-08-2010 10:34 AM
zero Offline
Forumaš

Siguran sam da bi standardni programeri koji procitaju dovoljno o elektronici i mikrokontrolerima na kraju bili i bolji s AVR-ovima i njihovim programiranjem nego ljudi na elektronika.ba. No mozda se varam. Ajmo isprobat Namigivanje Uglavnom gogy sto prije napisi sto mislis, ako nisi upoznat s AVR-ovima pogledaj na AVR freaks.net. Imas jos brdo stranica.

(This post was last modified: 10-08-2010 01:07 PM by zero.)
10-08-2010 01:03 PM
Gogy Offline
____
*

Ne znam kako mi je nestao post :S Valjda nisam stisnuo tipku post. No dobro.

Nisam ja baš na "ti" sa elektronikom, ali ako bude dovoljno zainteresiranih za pisanje takvih tutorijala možemo otvoriti kategoriju. Problem je samo ako bude 2 tutorijala, za to se ne isplati otvarati kategorju. Ali ako vas se dovoljno skupi još bolje. Meni je uvijek drago kada vidim da ljudi znaju još neke stvari koje nisu tako "standardne". :)

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
10-08-2010 03:09 PM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
zero Offline
Forumaš

Gogy Wrote:Ne znam kako mi je nestao post :S Valjda nisam stisnuo tipku post. No dobro.

Nisam ja baš na "ti" sa elektronikom, ali ako bude dovoljno zainteresiranih za pisanje takvih tutorijala možemo otvoriti kategoriju. Problem je samo ako bude 2 tutorijala, za to se ne isplati otvarati kategorju. Ali ako vas se dovoljno skupi još bolje. Meni je uvijek drago kada vidim da ljudi znaju još neke stvari koje nisu tako "standardne". :)

Evo imas mene za pisanje. O mikrokontrolerima mogu jako puno pisati, a opcenito o elektronici mogu isto, ali mi nije toliko zabavno. :) Uglavnom od mene ih mozes ocekivati dosta tutorijala kada bude tutorijali v2. Kada ce to uopce? :p

10-08-2010 03:40 PM
danielvast Offline
Forumaš

Definitivno po meni jako dobra ideja jako je malo tutorijala barem meni shvatljivih na ovu temu ja osobno nisam dovoljno stručan da pišem tutarijale na ovu temu ali je jako zanimljiva tema i volio bih vidjeti nekoliko tutorijala na ovu temu!!

"When all else fails, read the manual."
10-08-2010 08:43 PM
Gogy Offline
____
*

zero Wrote:Evo imas mene za pisanje. O mikrokontrolerima mogu jako puno pisati, a opcenito o elektronici mogu isto, ali mi nije toliko zabavno. :) Uglavnom od mene ih mozes ocekivati dosta tutorijala kada bude tutorijali v2.

Onda dogovoreno, bit će kategorija.

zero Wrote:...kada bude tutorijali v2. Kada ce to uopce? :p

Ovih dana počinjemo ručnu migraciju tutorijala (jer stara struktura stranice nije kompatibilna sa novom), ostao je još blog modul, neke tehničke stvari, dotjerivanje, testiranje i to je to. U 10-om mjesecu bi trebalo biti online.

Pravila foruma | Twitter - Facebook - Google+ |
11-08-2010 11:56 AM
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
zero Offline
Forumaš

E super da ce biti kategorija. Kada dodje v2 bacam se na posao pisanja tih i as tutorijala. Ako budete imali neki testni server, plz mi ubaci link na pm da vidim napokon kako izgleda taj novi sustav :)

11-08-2010 12:10 PM
schmrz Offline
____
*

Pošto već ima zainteresovanih za tutorijale "otkrit" ćemo jedan tehnički detalj u vezi nove verzije tutorijali.net-a. Tutorijale ćemo pisati u Markdown sintaksi, tako da ako ima zainteresovanih za pisanje tutorijala, pisati ih već možete u običnom editoru pa snimiti za upload kada dođe novi tut.net. Znam da se nekada teško natjerati na pisanje tutorijala i da je u običnom tekst editoru bez stranice još teže, ali eto ako ima zainteresovanih sad znate kako da ih i pišete Namigivanje

I da, podržavam ideju za otvaranjem Elektronika kategorije, biti će i od mene par tutorijala :-P

I have no drinking problems. I drink. Get drunk. Fall down. NO PROBLEM
Registered As Linux User #484215
Moj skromni blog
Savjet za buduće programere: ovdje
11-08-2010 12:39 PM
danielvast Offline
Forumaš

HAH super vec mozemo početi pisati tutorijale super, btw svaka čast nisam ni sumljao da da cete smisliti nesto inovativno da bi već mogli početi dijeliti svoje znanje!Namigivanje

"When all else fails, read the manual."
11-08-2010 02:38 PM
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)